Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Novej relácii Andrásyho a Vacvalovej RTVS verí, odvysiela minimálne 40 častí

10.01.2013, 08:51 | Martin Poláš

Relácia vyplní utorkový prime-time až do decembra, stála vyše 1,4 milióna eur

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Nikto nie je dokonalý logo

Nová relácia humoristov Olivera Andrásyho a Eleny Vacvalovej Nikto nie je dokonalý sa bude na Jednotke vysielať počas celého roka s výnimkou letných prázdnin.

RTVS si od spoločnosti New Hattrick, ktorá reláciu produkuje, objednal dovedna 40 častí.

Podľa zmluvy zverejnenej v Centrálnom registri zmlúv zaplatí za 60-minútové relácie spolu 1 419 744 eur vrátane DPH, jedna epizóda tak bude stáť 35 493,60 eura vrátane DPH.

Na zmluve je uvedené "Zmluva so štátom 2013" - akou mierou sa daňoví poplatníci zložili na program, kontrakt nešpecifikuje.

Prvú časť Nikto nie je dokonalý – ak nerátame silvestrovský špeciál – odvysielala Jednotka v utorok 8. januára v prime-time po 20:10. Hosťami boli spevák Mário „Kuly“ Kollár a moderátorka Iveta Malachovská.

V konkurencii Paneláku na Jojke a úvodnej časti nového sitcomu Markízy Sekerovci zaznamenala sledovanosť 6,2 % a trhový podiel 12,6 % v cieľovej skupine 12+. U mladších divákov od 12 do 54 rokov dosiahla nižšie čísla (rating 3,5 % / share 8,6 %).

Silvestrovskému vydaniu sa v konkurenčnom prostredí darilo viac, program sa v posledný deň starého roku stal najsledovanejším zábavným programom na Jednotke RTVS – v cieľovke 12+ ho podľa informácií Mediálne.sk sledovalo 478-tisíc ľudí, čo na pomery Jednotky zodpovedalo vysoko nadpriemernému 20,9-percentnému trhovému podielu.

Formát, ktorý kopíruje predchádzajúcu Andrásyho šou Aj múdry schybí, bude mať týždennú periodicitu. V najbližších vydaniach sa ako hostia predstavia Maroš Kramár, Jozef Bednárik, Eva Máziková či Marián Labuda.

Podľa harmonogramu odovzdania jednotlivých častí, ktorý je prílohou predmetnej zmluvy, sa relácia nebude vysielať iba počas letných prázdnin v júli a auguste. Posledná časť z objednaného balíka by sa na obrazovky mala dostať v utorok 10. decembra.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)