Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Namiesto Hríba bude mať na Dvojke novú diskusnú reláciu jeho názorový oponent

23.01.2020 | Martin Poláš

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

24.01.2020 | LPB

A moderátorov bude obliekať firma...
2:2? A načo diskutujúcich. Nestačili by štyria moderátori?

24.01.2020 | equilibriums

Prečo platíme extrémistu Havrana z našich peňazí?

24.01.2020 | salamoon

a co by taky velky praviciar a odporca socializmu Hrib zas a znovu robil v tej "zlej" statom platenej televizii ? ;)

24.01.2020 | stano24

Jedna skupina bude diskutovať jednostranne v jednej relácii, druhá skupina jednostranne v druhej relácii....!?!
Čo tak spojiť obe skupiny do jednej relácie, nech vedú DIALÓG, a obhajujú svoje postoje priamo voči iným názorom?
Nielen túto problematiku fungovania médií, ale aj mnoho ďalších úvah o problémoch našej demokracie, si môžete pozrieť na webovej stránke DemokraciaNahlas,,,

24.01.2020 | mam_rad_jablka

Tak to je ďalšie pretláčanie neslobodných názorov a vyvyšovanie jednej časti spoločnosti sa. Ak by chcelo RTVS zachovať vyváženosť, vysielalo by v nedeľu po všetkých tých kresťanských reláciach, omši a rozhovoroch s kňazmi aj nejakú silnú modernú reláciu o potrebnách moderných rodín. Tu by sa radilo, ako pomôcť homosexuálnym rodičom pri výchove deti, o tom, na čo, majú právo slobodné mamičky od štátu, kde môžu tínejdžetri nájsť pomoc pri svojich samovražedných pokusoch,keď ich spoločnosť drtí svojou slepotou a podobne. Zároveň by vzdelávala a informovala komunity odrezané od miest, že ako sa žije v modernom svete, ktorý nečaká na vyvíja sa.

Mala by v zrozumiteľnej forme vysvetliť výsledky sčítania obyvateľov. Aby odrezaným komunitým vysvetlila, že na Slovensku je významná časť občanov ateistov, Maďarov, Rómov a podobne. Mnohých by fakty o počte detí narodených v moderných rodinách nešli do hlavy ani potom.

Stop hraniu sa na kresťanov. Žime tak, nekradnime, neohovárajme, nebuďme neprajní a pomáhajme. Nikto nie je hlúpy. A na každom vidno, či sa správa morálne alebo má len plnú hubu moralizovania.