Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Najobjektívnejšie spravodajstvo majú podľa prieskumu stále RTVS a Markíza

14.08.2017 | pol

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

14.08.2017 | citatelTrendu

Takže keď neodišlo ani euro, hoci mali podvodne rôznym firmičkám bez akýchkoľvek vedeckých skúpsností odísť milióny eur, tak sa podľa SNS skutok nestal? A pokus o podvod sa nestal p. minister? Celá SNS na čele s kapitánom Andrejom Dankom, vyškolená Jánom Slotom, je zrelá na odstrel do histórie. Hnus!

14.08.2017 | OliWer1

Logicky si si sám zdôvodnil, že sa vlastne nič nestalo :-).

15.08.2017 | Vyktorka

Keby bol ujco Plávajúci miesto bla-bla radšej povedal ako chlap, ak má vedomosť, kto je za trafikami, ktorým boli prašule určené. Aj tak skončí,
vyžmýkajú ho v snahe urobiť z neho hlásnu trúbu a uložia ad acta.
Rozpráva báchorky, že ani jedno euro neodišlo, áno neodišlo, ale bolo by, ak by sa univerzitné pracoviská neboli rozčertili, že im nedali na vedu a výskum, bože zachovaj u nich zdravý rozum, uveriť môže iba ten, kto žije v košiari, ámen.

14.08.2017 | Don Quijote

Toto je čistý hnoj. Raz príde doba, kedy si ľudia poberú vidly a ten hnoj povynášajú, len sa bojím, čo to bude za ľudí.

15.08.2017 | EuroSMS

Nielen podozrenie na rozkradanie je problem tejto kauzy. Zbabrany vyber znamena opozdenie spotrebovania fondov. Su veci, ktore sa nedaju opravit (dobre meno) a niektore dobehnut (cerpanie eurofondov).

15.08.2017 | HlasNaHlas

"..neodišlo ani euro..."
tá záchodová misa to podáva tak, akoby práve on zachránil eurofondy pred krádežou. a pritom sa to nestalo len preto, že na to univerzity poukázali.
vládnu nám zlodeji a klamári. a slovač si ich znovu pekne zvolí.