Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Miss Universe už na Slovensku nebude, spojila sa s českou súťažou

19.08.2019, 13:10 | reb | © 2019 News and Media Holding

Súťaže krásy Česká Miss a Miss Universe Slovensko sa spojili do spoločného projektu. Vyberať sa budú víťazky oboch krajín aj „federálna“ Miss po 26 rokoch. Po prestávke na obrazovkách slovenskej verzie prinesie živý prenos z tejto udalosti česká stanica Prima Plus v nedeľu.

  • Tlačiť
  • 0

Česká Miss sa spojila s Miss Universe Slovenskej republiky a zvolených preto bude niekoľko víťaziek. Odborná porota vyberie dve hlavné víťazky z oboch krajín, ktoré pôjdu svoje štáty reprezentovať na svetové súťaže Miss Universe a Miss Earth.

Spolu s divákmi, ktorí už dlhšie môžu súťažiacim posielať SMS hlasy, zvolia aj absolútnu víťazku. Novodobá Česko-Slovenská Miss 2019 získa byt a kontrakt na 100-tisíc eur.

„Zvolia si svoju víťazku hlasovaním medzi českou a slovenskou výherkyňou. Tá dostane síce ‚len‘ symbolický titul Československej kráľovnej krásy, keďže sme už oddelení,“ spresnila pred časom riaditeľka Miss Universe Silvia Lakatošová pre portál Topky.sk. S nápadom spojiť súťaže v jednu ju oslovila česká strana.

Moderátorom galavečera bude Libor Bouček, ktorý je zároveň scenáristom programu. O rozhovory zo zákulisia sa postará moderátorka Veronika Farářová.

Neprehliadnite

Priamy prenos z galavečera v pražskom Hudobnom divadle Karlín sprostredkuje Prima Plus divákom v nedeľu 25. augusta od 20:15.

Slovenská Miss Universe sa tak po ročnej pauze vráti v spojenej súťaži aj na televízne obrazovky. Posledný, v poradí 20. ročník, sa totiž vysielal iba ako livestream na sociálnych sieťach. Predtým súťaž vysielala RTVS na Jednotke.

Okrem Miss Universe sa na Slovensku každoročne organizuje súťaž Miss Slovensko. Jej dlhoročným organizátorom bol produkčný dom Forza. Od tohto roka súťaž zastrešujú spoločnosť LGM v spolupráci s Oklamčák Production a TV Joj, ktorá je vysielateľom finálového galavečera. 

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Miss Slovensko

Diskusia (0 reakcií)