Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mika to myslí so zvýšením poplatkov vážne. Ako „odškodné“ ponúka návrat Trojky

29.05.2014 | Martin Poláš

Diskusia (13 reakcií) Pravidlá diskusie

29.05.2014 | wtf

tomu *ebe??? a co tam chce akoze davat, reprizy? Radsej nech zrusi dvojku a znizi poplatky

30.05.2014 | simones

asi si davno nevidel jednotku ani dvojku...;) v poslednej dobe je tam toho dost...;)

30.05.2014 | volim teda som

hej je tam toho dost... nepozeratelneho

31.05.2014 | simones

asi ani ty si ich davno nevidel... za posledny asi rok a pol isli prudko hore...

29.05.2014 | noblesa

Verejnost si vsak naopak ziada polovicne koncesionarske poplatky a zrusenie jedneho z dvoch kanalov.

29.05.2014 | Smith

A kto je ta verejnost. Ty? Mat dva kanaly je uplny normalny zaklad.

29.05.2014 | catze

Urcite.. Hlavne pre takych, co nemaju telku. A v mojom okoli ich pocet narasta.

Za chvilu budem za telku, ktoru nemam a nepozeram, platit viac ako za pripojenie k internetu. Mne sa veru nejake dva po__ane kanaly za uplny zaklad veru nezdaju.

30.05.2014 | noblesa

Ano, aj ja som verejnost. A ak ti nevadi platit za sluzby, ktore nechces a nepouzivas, posli mi na ucet kazdy mesiac dvacku.

29.05.2014 | 134

Len tak pre zaujímavosť, vážený pán generálny riaditeľ! Dňa 10.3.2014 som ako dôchodca požiadal e-mailom o zníženie "koncesionárskeho" poplatku. A rekcia RTVS? Prišla mi automatická odpoveď, že žiadosť evidujú. A evidujú ju dodnes, nijako viac neregovali! 10.6. bude trojmesačné výročie! Berú odomňa plnú platbu, je to síce len čosi okolo 2 eur (ja to prežijem, ale pre niektorého dôchodcu je 6 eur strava aj na 3 dni!!!!), ale ide o princíp a dodržiavnie zákonov! Aj na takýchto drobnostiach s buduje dôvera....
A neverím, že toto je len môj prípad, že som len ja jediný na Slovensku... Spustili ste kampaň s "Koncesionárikom", verte mi, musím sa trpko usmievať, keď si predstavím, ako promptne vybavuje RTVS žiadosti dôchodcov, s akým nadšením by Vám asi v budúcnoti priplatili... Ak chcete, aby Vám ľudia dôverovali a platili ...porozmýšľajte.

30.05.2014 | palinoBA

Ludi ako Mika a spol, co vedia len brat "povinné platby" a neustale za NIC zebrat stale viac a viac od ludi treba pozatvarat, alebo minimalne poslat do exilu. Zijeme v 21 storoci a odmietam platit za sluzby, ktore nechcem! Najprv nech poskytnu sluzbu a ukazu kvalitu a potom nech "pyta", tak funguje ekonomika. Nemam cash? Tak zrusim aj 2 kanal, neobjednam relacie ako Nebiko za 15k na diel, ale sucham nohami pod stolom a rozmyslam ako vytvorit pridanu hodnotu. A nie ze ved mame malo, dajte viac, dame vam zbytocny 3 kanal. Mika hanba vam a celemu vedeniu, tolko neschopnosti nedokaze mat hocikto. Aj ked zatial vas predbieha o cele storocie vedenie mesta Bratislava na cele s Ftacnikom a celou jeho bandou neschopnych uradnikov.

30.05.2014 | didinko

Ak už tento pseudomanažér chce silou mocou spustiť tretí kanál, prečo musí byť športový? Športová trojka tu už bola a stála totálne za h****. Slovensko nemá ani jeden kanál určený pre deti a mládež (a to ani súkromný). Všetky takéto kanály určené pre slovenský trh sú v ČEŠTINE!!! Prečo tento neschopný manažér (ktorý hravo zlikvidoval aj tak silnú spoločnosť akou bola Markíza), radšej nepokryje túto dieru na našom mediálnom trhu? Športových kanálov je na Slovensku viac ako dosť, čo tam chce vysielať? Reprízy z MS v hokeji z rokov 2002 až 2014? Ďakujem, neprosím. A nemienim dotovať z vlastného vrecka Mikov luxusný kšeft.

30.05.2014 | martinSN

Trojka - vynikajúci nápad. Už sa opäť teším na upútavky, že hokej, F1 či futbal bude večer vysielať Jednotka aj Trojka alebo Dvojka aj Trojka - lebo takto to bolo, také to bolo pestré ...

30.05.2014 | Ruško

Mika sklamal. Morálne, eticky aj odborne.