Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mesto tieňov nasadí Markíza na piatok

20.03.2008, 15:50 | Lukáš Kočišek | © 2008 News and Media Holding

Desať dielov prvej série bude televízia vysielať v týždennej periodicite v čase o 20:45.

  • Tlačiť
  • 8

markiza_logo_redizajn_2008_2.gif

Televízia Markíza nasadí dlho ohlasovaný pôvodný kriminálny seriál Mesto tieňov do svojej programovej štruktúry od piatka 11. apríla 2008. Desať dielov prvej série bude televízia vysielať v týždennej periodicite v čase o 20:45, nadväzujúc na reprízové vydania komediálneho seriálu Susedia.

Mesto tieňov bude začínať počas rozbehnutej talk show Takí sme boli na Jednotke a show Lyrics - Vyspievaj si milión! na Joj.

mesto_tienov_markiza.jpg


mesto_tienov_logo.gif

Mesto tieňov vyrobila pre Markízu produkčná spoločnosť DNA Production, ktorej dodáva aj formáty 112 a Najväčšie tragédie Slovenska. Dramatická televízna tvorba je pre spoločnosť novinkou. "Takýto žáner na Slovensku ešte nikto nerobil. Dôležité je, aby to nevyzeralo smiešne a musí to obsahovať všetky zložky, na základe ktorých takéto seriály fungujú," povedal v minuloročnom rozhovore pre Mediálne.sk producent spoločnosti Peter Bebjak.

Nakrúcanie Mesta tieňov prebiehalo od septembra 2007, jeho nasadenie sa niekoľkokrát posúvalo. Jednotlivé časti sú inšpirované skutočnými príbehmi z dokumentárnej série Najväčšie kriminálne príbehy Slovenska, ktorou DNA prerazilo na obrazovkách Slovenskej televízie.

Hlavné úlohy v seriáli stvárňujú herci Pavol Višňovský, Soňa Norisová či Marián Mitaš.

Piatkové programové štruktúry po nasadení Mesta tieňov

Foto: TV Markíza

  • Tlačiť
  • 8