Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Markíza už platila za prsia aj priveľa alkoholu. Licenčná rada opäť rieši Farmu

08.11.2019 | reb | pol

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

08.11.2019 | @@@

prečo by mali byť v mediach ženske prsia cenzurovane ?...su snaď mužske prsia v mediach cenzurovane ?...bude nech sa cenzuruju oba pripady alebo ani jedno .....

08.11.2019 | Ivan475

minule som po dlhom čase videl tv hnoj program okolo 17tej, v dákom seriály tam na gauči poloodetá 75ročná babička hovorila mladému chlapovi ako s ním chce mať sex lebo je nadržaná..
pri prevrátení očí doprava nad dementnosťou dnešných seriálov som si všimol ten blbý zákonom vynútený krúžok "od 12rokov"... akože od čoho sa to hodnotenie odvíja ozaj neviem, lebo 12 by tam pri tomto asi bolo aj keby tam farmár prcal sliepku v kuríne..

11.11.2019 | lukic

to oznacenie je aj tak na nic, pretoze detsky film prerusia reklamou na krimi a deti samozrejme vidia strelbu, vybuchy a potom maju zle sny a boja ja.. pozerat ten hnoj sa uz neda ani zo zazbamu, lebo sotva hodia reklamnu znacku, uz aby to clovek pauzoval a pretacal, lebo reklama na strelbu, havarie aut a ine ludskr nestastia je hned prva v rade..