Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Markíza si po finiši Sestričiek vystačí s reprízovým slotom

25.10.2018, 18:06 | pol | © 2018 News and Media Holding

V druhej polovici jesene zatiaľ televízia Markíza neavizuje v programovej štruktúre nový premiérový projekt. Po konci seriálu Sestričky sa spoľahne na reprízovaný program, nedeľný slot bude patriť filmom.

  • Tlačiť
  • 0

Sestričky aj Tvoja tvár znie povedome vyvrcholia na Markíze v druhom novembrovom týždni. Televízia v ich slotoch vlastnú premiérovú tvorbu ďalej nevytiahne.

Na utorkové večery naplánovala Markíza od 13. novembra reprízy šou Extrémne premeny Slovensko – druhá šanca na život. Pôjde o výber z epizód reality šou, ktorú televízia vysielala vlani na jeseň. Aktuálne nakrúca aj nové časti, no tie plánuje zaradiť až neskôr.

V programe bude naďalej nadväzovať v druhom prime-timeovom okne po 22. hodine Farma.

Markíza je na jeseň v utorkových večeroch lídrom trhu. Tohtotýždňová časť seriálu Sestričky zaznamenala dvojciferný rating v komerčnej cieľovke 12 – 54 na úrovni 10,1 percenta a dorovnala dosiaľ najvyšší share seriálu – 28 percenta. Za seba odsunula program Nikto nie je dokonalý na Joj aj premiérovú šou RTVS Remeslo má zlaté dno.

V nedeľnom slote sa ponuka Markízy zmení od 18. novembra. O týždeň skôr vyvrcholí finálovým večerom šou Tvoja tvár znie povedome.

Televízia sa do konca roka spoľahne na premiérové zahraničné snímky, v prvom prípade na nemeckú snímku Neandertálci. Očakáva sa, že konkurenciou v slote bude neskôr rodinná šou V siedmom nebi, ktorá by sa mala v závere roka vrátiť na Joj.

Markíza oproti pôvodným plánom aktuálne upravila po zvyšok jesene aj stredajšie večery. Do nich sa síce v polovici októbra vrátila Chart Show, no po jednom vydaní ju nahradila opäť kvízšou Dobre vedieť!, ktorej premiéry mali miesto v slote od štartu novej sezóny.

Hudobnú šou pritom televízia avizovala aj v ďalších týždňoch, no ohlásila programovú zmenu. Markíza dôvody konkrétnejšie nevysvetlila. „Zmena vo vysielaní nových častí Chart Show súvisí s novou stratégiou programového nastavenia,“ uviedla televízia.

Chart Show a Dobre vedieť! sa o stredajší slot budú deliť. V nasledujúcom týždni 31. októbra je opäť v programe Dobre vedieť!, 7. novembra avizuje televízia premiérovú Chart Show o týždeň neskôr opäť Dobre vedieť!.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy chart show, Dobre vedieť, Extrémne premeny, Markíza, Sestričky, Tvoja tvár znie povedome

Diskusia (0 reakcií)