Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Markíza "prepína na leto" a propaguje premiérové seriály

14.06.2011, 12:22 | Lukáš Kočišek | © 2011 News and Media Holding

Prečítajte si, kedy štartujú aké novinky. Vo vnútri video.

  • Tlačiť
  • 1

tv_markiza_logo_modre

Markíza "prepína na leto". S týmto ústredným heslom začala od piatka propagovať premiérové akvizičné seriály, ktoré uvedie v priebehu letných mesiacov. Dôraz kladie na tituly NCIS: Los Angeles, NCIS - Námorný vyšetrovací úrad (NCIS), Mentalista (The Mentalist) a Myšlienky vraha (Criminal Minds). Známe je už aj ich nasadenie.

Druhú sériu Mentalistu uvedie trhový líder od stredy 22. júna so štartom o 21:10. Nasadené budú vždy dva diely po sebe. Nábehovú krivku bude kriminálke vytvárať turecká telenovela Tisíc a jedna noc. Seriály počas leta nahradia emotívnu šou Modré z neba.

Od štvrtka 23. júna následne štartujú siedma séria kriminálky NCIS - Námorný vyšetrovací úrad (21:00) a prvá séria NCIS: Los Angeles (22:00). Seriály obsadia utorkový a štvrtkový večer, predchádzať im bude taktiež Tisíc a jedna noc. Vo svojich slotoch počas prázdnin nahradia Ordináciu v ružovej záhrade, Nočné Televízne noviny, Partičku či Adela show. Nočné Televízne noviny a Partička v štruktúre ostávajú, posúvajú sa však na čas okolo 23:00.

Avizovaný trinásťdielny seriál Spartakus: Krv a piesok (Spartacus: Blood and Sand) z produkcie americkej televízie Starz sa na obrazovku Markízy dostane od nedele 17. júla. Nasadený bude po večernom filme.

Premiérové seriály nasadí televízia aj do dennej štruktúry. V slote o 16:00 sa jej dnes minie päť zakúpených sérií úspešného seriálu Dr. House, ktorý od stredy 15. júna nahradí kriminálny seriál Myšlienky vraha (Criminal Minds). Na reprízovú tretiu by mala následne nadviazať premiérová štvrtá séria.

Americký sitcom Teória veľkého tresku (The Big Bang Theory) príde na rad až v auguste. Markíza ho nasadí od pondelka 15. augusta do access-prime, so začiatkom o 18:15.

  • Tlačiť
  • 1