Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Markíza potvrdzuje štart Let´s Dance na 12. apríl

18.03.2009, 11:10 | Radoslav Augustín | © 2009 News and Media Holding

Nedeľa bude ešte silnejším dňom - s Let´s Dance sa pobije Ako som prežil televízie Joj. S rozdielom, že Joj má takmer mesačný náskok.

  • Tlačiť
  • 1

markiza_logo_3d-1.gif

Termín spustenia jedného z najdrahších krátkodobých projektov televízií v jarnej časti sezóny je jasný. Len necelý mesiac zostáva do štartu Let´s Dance 3. Markíza na svojom webe už oficiálne hovorí o 12. apríli.

Nedeľa bola ostatné sezóny doménou televízneho lídra a jeho ťažiskových projektov. Tento rok to bude inak. Rýchlo rastúca Joj bude s Let´s Dance bojovať so svojim vlajkovým projektom - seriálom Ako som prežil. Rozdiel je v náskoku Jojky; nový seriál štartuje už túto nedeľu, Let´s Dance sa pripojí až pri štvrtej z dvanástich epizód seriálu Jojky.

Podľa informácií Mediálne.sk si Joj nenechá v prípade neúspechu v konkurencii Let´s Dance 3 urobiť zo seriálovej novinky prepadák. V prípade silného tlaku podstúpi Ako som prežil odsun do bezpečnejšieho času. Joj to robí aj pri Paneláku, ktorý vysúva mimo markizáckej Ordinácie v ružovej záhrade v utorok a štvrtok.

Let´s Dance sa teraz počtom pokračovaní vyrovná rekordérovi - Slovensko hľadá Superstar. O štarte 12. apríla hovorili dosiaľ aj neoficiálne informácie. Viac o nasadení Let´s Dance.

Nedeľa po spustení Let´s Dance

Do 5. apríla vysiela Markíza v nedeľu filmy

grid_dance.gif

  • Tlačiť
  • 1