Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Markíza potvrdila mená účinkujúcich v šou Tvoja tvár znie povedome

26.07.2019, 10:13 | reb | © 2019 News and Media Holding

Ďalšiu, v poradí piatu sériu imitačnej speváckej šou Tvoja tvár znie povedome prinesie televízia Markíza na obrazovky túto jeseň. Aktuálne potvrdila všetkých účinkujúcich, ktorých úlohou bude napodobňovať známe tváre z hudobného sveta.

  • Tlačiť
  • 0

Markíza informovala o účinkujúcich v novej sérii šou na sociálnych sieťach. Súťažiť bude tentoraz na javisku herečka a speváčka Nela Pocisková či moderátorka Karin Haydu.

Ďalej sa v novej sérii objaví herečka Zuzana Kraváriková, známa zo seriálu Oteckovia, kde stvárňuje postavu Dorky. Štvrtou známou súťažiacou bude slovenská modelka Alexandra „Sasha“ Gachulincová.

Okrem spomínaných štyroch mien televízia spresnila aj zvyšok obsadenia. Dámsku časť doplnia herci Pavol Topoľský, Rasťo Sokol, Noël Czuczor a Dávid Hartl.

Piata séria programu dostane priestor opäť v hlavnom vysielacom čase počas jesennej sezóny, presný dátum štartu zatiaľ nie je známy, podľa nasadenia z minulých sezón sa počíta s 1. alebo 8. septembrom. Nakrúcať sa začína v auguste.

Finále štvrte série odvysielala Markíza minulý rok v novembri, jej víťazom sa vtedy stal herec Dárius Koči.

Celá predošlá edícia licencovaného formátu si udržala nadpriemernú výkonnosť. Šou počas desiatich týždňov v nedeľu večer v priemere sledovalo 270-tisíc mladších divákov pri podiele 27,2 percenta.

Najsledovanejšou bola prvá séria vysielaná na jar 2016, ktorá v nedeľnom prime-time dosahovala vyše 40-percentné podiely. Priemer mala 470-tisíc divákov v 12 – 54 (41,4 %) a 702-tisíc v 12+ (36,2 %).

Moderátorom programu naďalej ostáva Martin „Pyco“ Rausch. Bez zmeny je aj obsadenie režisérskej stoličky, na ktorú opäť zasadne Pepe Majeský.

Neprehliadnite

V ostatnej sérii sedeli v porote herci Dano Dangl, Zuzana Fialová, spevák Mário „Kuly“ Kollár a moderátor Andrej Bičan. Prví traja menovaní boli stálymi porotcami od prvej série.

Tvoja tvár znie povedome vychádza z formátu Your Face Sounds Familiar, ktorý distribuuje spoločnosť Endemol Shine.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Markíza, Tvoja tvár znie povedome

Diskusia (0 reakcií)