Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Markíza odvysiela v nedeľu špeciál k 10. výročiu pádu newyorských dvojičiek

09.09.2011, 16:00 | Lukáš Kočišek | © 2011 News and Media Holding

Udalosti sa bude čiastočne venovať aj Ta3 v relácii V politike. RTVS ostane v programoch Sobotné dialógy a O 5 minút 12 verná politickým témam. Vo vnútri graf účasti politikov v diskusných reláciách za celý rok 2011.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Sobotné dialógy s Braňom Dobšinským (Rádio Slovensko)

Koalícia sa ocitla v kríze a vláde opäť hrozí pád. Tentoraz je dôvodom euroval. Napriek súhlasu vlády ho SaS i naďalej odmieta a bez dohody vo vládnej koalícií ho nechce podporiť ani opozičný Smer. Vládni lídri pritom pripúšťajú, že zablokovanie eurovalu v parlamente by mohlo viesť až ku krachu koalície. Tá sa pritom nedohodla ešte ani na budúcoročnom štátnom rozpočte, rezort financií totiž hovorí aj o zvyšovaní niektorých daní, vládni liberáli to však striktne odmietajú.

V Sobotných dialógoch budú diskutovať štátny tajomník rezortu financií Vladimír Tvaroška z SDKÚ–DS a podpredseda Smeru–SD Peter Kažimír. Sobotné dialógy s Braňom Dobšinským odvysiela Rádio Slovensko v premiére 10. septembra 2011 o 12:10 a v nočnej repríze o 1:05.  

V politike s Ľubomírou Oravovou (Ta3)

Hosťami diskusnej relácie V politike, ktorú televízia Ta3 odvysiela v premiére v nedeľu 11. septembra 2011 o 11:00 a v repríze v rovnaký deň o 20:00 a v pondelok 12. septembra 2011 o 13:00, budú minister zahraničných vecí Mikuláš Dzurinda (SDKÚ-DS), veľvyslanec USA v SR Theodore Sedgwick, minister práce, sociálnych vecí a rodiny Jozef Mihál (SaS) a poslanec NR SR Branislav Ondruš (Smer-SD).   

Moderátorka relácie Ľuba Oravová bude v nedeľu so svojimi hosťami M. Dzurindom a T. Sedgwickom v predtočenom rozhovore diskutovať o výročí útokov na americké dvojičky. S J. Mihálom a B. Ondrušom následne naživo rozoberie témy daňovo-odvodovej reformy a dôchodkového systému.   

O 5 minút 12 s Martou Jančkárovou (Jednotka STV)

Koalícia čelí ďalšej kríze. Liberáli naďalej odmietajú euroval a svoje postoje vysvetľujú v brožúrke. Niektorí vládni politici sa zamýšľajú nad zmyslom koalície. Nezhody sú aj pri daňovo-odvodovej reforme. Prekoná ich súčasná vládna zostava? Opýtame sa podpredsedu vlády SR a ministra financií Ivana Mikloša (SDKÚ-DS), poslanca Národnej rady SR Antona Marcinčina (KDH) a podpredsedu Smeru-SD Petra Kažimíra.

Diskusnú reláciu O 5 minút 12 s Martou Jančkárovou odvysiela STV v nedeľu 10. septembra 2011 o 11:55 na Jednotke.

Na telo so Zlaticou Puškárovou (TV Markíza)

Televízia Markíza vysiela v nedeľu 11. septembra 2011 špeciálnu reláciu venovanú 10. výročiu pádu dvojičiek v New Yorku a spomienke na tento deň.

Relácia s názvom 11.september – Deň, ktorý zmenil svet sa vysiela o 14:30 a moderátorka Zlatica Puškárová privíta v štúdiu bývalého veľvyslanca SR v USA Martina Bútoru a zahranično-politického komentátora Jozefa Mateja. Pre divákov sú pripravené živé vstupy z Kábulu aj z New Yorku a ďalšie reportáže.

Monitoring účasti politikov v diskusných reláciách spracovala spoločnosť © NEWTON Media, spol. s r.o.

newton_media_logo.gif

NEWTON Media, spol. s r.o. je súčasťou skupiny NEWTON Media, a.s., ktorá je najväčšou nadnárodnou stredoeurópskou spoločnosťou v oblasti monitoringu médií. NEWTON Media, a.s. už trinásť rokov dodáva v elektronickej podobe úplné znenia akýchkoľvek informácií z tlače, úplné prepisy spravodajských a vybraných publicistických relácií televíznych a rozhlasových staníc, agentúrne spravodajstvo a obsahy internetových portálov. V mediálnych analýzach sleduje obraz spoločností, produktov, subjektov alebo osôb v médiách a svojim klientom dodáva v rôznej periodicite kvantitatívne a kvalitatívne mediálne analýzy.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Víkendové politické diskusie

Diskusia (0 reakcií)