Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Markíza na druhý pokus nasadí talkšou Nebezpečné vzťahy

18.08.2017, 12:19 | pol | © 2017 News and Media Holding

Medzi premiérovými formátmi, ktoré odštartujú začiatkom septembra, má Markíza aj nočnú talškou Nebezpečné vzťahy. Pôvodne ju chcela nasadiť ešte v júli, no plány vtedy zmenil presun Búrlivého vína. Novinka sa tak do vysielania dostane až v novej sezóne.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 2

Markíza pre Nebezpečné vzťahy vyhradila utorkový slot – tak ako plánovala pôvodne počas letných prázdnin. Seriál Búrlivé víno však v júli po slabých výkonoch presunula do neskoršieho prime-timeového okna a zdvojila epizódy, čo Nebezpečné vzťahy vytlačilo mimo štruktúry.

Novinka tak odštartuje s dvojmesačným odkladom – prvý raz pôjde v utorok 5. septembra o 22:10, a to rovno v dvoch častiach za sebou.

Markíza sa pri novej talkšou inšpirovala reláciou TV Barrandov, ktorú česká televízia vysiela ako denný formát o 19:15, teda v konkurencii spravodajských relácií ostatných staníc. Reláciu pre Barrandov pripravil tím režiséra Petra Núñeza, ktorý formát adaptoval aj pre Markízu.

Štúdiová šou zahŕňa rozhovory o vyhrotených ľudských vzťahov, do diskusie sa zapája aj živé publikum. „V štúdiu nebude núdza o hádky, konflikty a najmä netradičné a kontroverzné príbehy,“ píše Markíza.

Moderátorom slovenskej verzie je Pavol Chovanec. „Svojím empatickým cítením a osobným prístupom sa bude snažiť rozpletať jednotlivé spory a pomôcť účastníkom, aby našli spoločné riešenie svojich problémov,“ uvádza televízia v anotácii.

Relácia spadá do žánru scripted reality, keďže ako respondenti v nej často vystupujú neherci. Barrandov na divácku otázku, či ide o skutočných ľudí alebo hercov, odpovedal, že v relácii „vystupujú skutoční ľudia, pokiaľ však niekto odmietne z osobných dôvodov vystúpiť, je nahradený nehercom“.

Markíza už v programových plánoch potvrdila štart viacerých nových formátov v avizovaných termínoch – v utorok pred Nebezpečnými vzťahmi pôjdu Extrémne premeny Slovensko, v stredu 6. septembra o 20:30 prvý raz Pevnosť Boyard a vo štvrtok 7. septembra o 20:30 seriál Rex, na ktorý o 22:20 nadviaže ukrajinský kriminálny seriál Ňuchač. S novou sériou sa rozbieha od 4. septembra aj Horná Dolná. V nedeľu 3. septembra štartuje na Markíze tanečná šou Let's Dance.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 2

Tagy Markíza, Nebezpečné vzťahy