Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Markíza má prime-time novinku - Simple Life s Rochnyakom a Toráčom

07.11.2008, 08:49 | Radoslav Augustín | © 2008 News and Media Holding

Nová reality TV šou Aha - dvaja v tom nahradí už tento mesiac Kobru 11.

  • Tlačiť
  • 30

markiza_logo_3d-1.gif

Na sklonku prvej polovice sezóny Markíza vyjde s novým prime-time titulom. Namiesto Kobry 11 sa v pondelok objaví nový formát Aha - dvaja v tom. Hviezdami budú známi homosexuáli Paviel Rochnyak a Mário Toráč.

Podľa informácií Mediálne.sk pôjde o program s prvkami reality TV, ktorý si za vzor berie americkú šou Simple Life. Paris Hilton a Nicole Ritchie v nej robili najrôznejšie špinavé práce za pár peňazí - kydali hnoj, umývali toalety či pracovali v bistre. Program ponúklo Markíze Oreo, dodávateľ veľkých šou Fremantle.

rochnyak_torac-1.jpg


Paviel Rochnyiak a Mário Toráč dosiaľ v portfóliu lídra nefigurovali. Toráč bol však tvárou Joj - moderoval audiotexové súťaže v Ring TV, ktoré zvykne preberať.

Reality šou si bude od premiéry 24. novembra konkurovať na Jednotke so starými slovenskými seriálmi a Obchodom so šťastím. Retroseriály vedia vyniesť Jednotku nad dvadsiatku, ale denný seriál nie je vôbec silným protihráčom, jeho podiely podľa informácií Mediálne.sk málokedy presahujú 10 %. Joj v tom čase vysiela svoje úspešné komediálne seriály Kutyil a Profesionáli, ich podiely sú okolo 27 %.

Kobre 11 sa v slote nedarilo, až ku koncu sa jej čísla vyštverali nad 30 %. Medzi klenoty Markízy však už nejaký čas nepatrí. Už premiéra predchádzajúcej série nemeckej stálice ukázala, že diváci Markízy o ňu strácajú záujem.

Reláciu s názvom Aha už Markíza vysielala vo svojich skorých rokoch. Popoludňajšou víkendovou reláciou sprevádzala Jarmila Hargašová. Predstavovala šoubiznisové pikošky zo zahraničia.

Markíza túto sezónu spúšťa štvrtú prime-time novinku. Zatiaľ žiadnu z nich nezrušila. Nahnuté to má len Heslo za milión - Markíza ho skúsi reštartovať v novom čase. Viac informácií.

Pondelok od 24. novembra

pondelok_november_2008.gif

Sezóna 2008 / 2009


Markíza


Off-time novinky:
1. Skvelý deň

Prime-time novinky & vrátené tituly:
2. Modré z neba
3. Heslo za milión
4. Mesto tieňov 2
5. Slovensko má talent
6. Seriál z mediálneho prostredia
7. Aha - dvaja v tom

 

Joj


Off-time novinky:
1. Súdna sieň
2. Webmaster
3. Panelák - Magazín
4. Zveracia klinika
5. Prvé Noviny
6. Promi Noviny
7. Najlepšie počasie

Prime-time novinky & vrátené tituly:
8. Kutyil s r. o.
9. Profesionáli

Zrušené z minulých sezón:
1. Páli vám to
2. Vojna slov
3. Noviny Plus

 

Jednotka


Off-time novinky:
1. Obchod so šťastím
2. Oldies hitparáda
3. Zlaté hity
4. Kinohit
5. Fokus
6. Prípady detektíva Kulmena
7. Klik

Prime-time novinky & vrátené tituly:
8. 5 proti 5 Špeciál
9. Lekárske omyly a víťazstvá

Zrušené z minulých sezón:
1. Deti to vedia najlepšie


  • Tlačiť
  • 30