Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Markíza a Nova sa chystajú natáčať v Argentíne Wipeout. Zúčasniť by sa mohli Czoborová a Kramár

20.08.2010, 15:36 | Mirka Kernová

Do Argentíny pôjde asi 20-členný tím. Ďalšie neoficiálne informácie o Wipeoute.

  • Tlačiť
  • 17

Aktualizácia: Podľa informácií Mediálne.sk tím súťažiacich za slovenskú a českú stranu sa už črtá. Približne 20-členné družstvo sa chystá do Argentíny, kde sa televízna šou natáča. Medzi súťažacimi má byť údajne Zora Coborová, Maroš Kramár, z Česka napríklad herec Vojtech Kotek, známy napríklad z komédie Snowboarďáci, či ďalší mladý český herec Jiří Mádl. 


Pôvodná správa vydaná v utorok 17. augusta:

Markíza a Nova údajne chystajú televízny hit – adrenalínovú súťaž Wipeout

cme_markiza_nova_mini.gif

Televízia Markíza a česká TV Nova majú podľa informácií Mediálne.sk údajne v pláne spoločne pripravovať jeden z aktuálnych zábavných hitových šou adaptovaných televíziami po celom svete - Wipeout. Licenciu na súťaž vlastní spoločnosť Endemol.

"V súčasnosti sa k tomu nebudeme vyjadrovať," reagovala na otázky Mediálne.sk v súvislosti s chystanou súťažou Wipeout hovorkyňa televízie Markíza Oľga Dúbravská.

wipeout_logo

Wipeout je  zábavná šou, ktorá sa v súčasnosti podľa informácií z webu Endemolu vysiela v 23 štátoch sveta. Podstatou zábavnej súťaže inšpirovanej japonskou televíziou je zdolávanie rôznych prekážok k ceste za finančnou odmenou a titulom.

V súťaží štartuje dvadsaťštyri súťažiacich – muži aj ženy, mladí aj starí, bez ohľadu na ich kondíciu. Súťažia vo viacerých disciplínách, pri ktorých pri nezdolaní rôznych umelých prekážok môžu padnúť do vody či do blata. Z hry postupne vypadávajú najslabší hráči. Víťazom je ten, ktorý prejde všetkými prekážkami.

wipeout_abc.jpg

Šou patrí v súčasnosti medzi najsledovanejšie relácie na svete. Americký formát adaptovala napríklad nemecká ProSieben, britská BBC či chorvátska RTL. Americkú verziu vysiela v Česku s dabingom TV Barrandov. Televízie mimo Spojených štátov formát nakrúcajú v Argetíne, kde sú postavené prekážky.

  • Tlačiť
  • 17

Tagy TV novinky na jeseň 2010