Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Lampa na RTVS končí. Zabil ju Mika, tvrdí Hríb

15.01.2015 | Martin Poláš

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

16.01.2015 | bluehen

Nevedno preco je zaujem udrzat zubami nechtami tento format na rtvs, pri sucasnom stave jej vedenia, vselijakych rad a sudov.
Tento format sa tipujem hravo uzivi na ct2/24. Preco tvorca nesmeruje usilie tymto smerom?

16.01.2015 | salamoon

alebo smerom na jeho milovany (sukromny) trh.. preco pravicovo-trhovi fundamentalisti tak lipnu na štátnom prsníku ?

16.01.2015 | wtf

lebo na CT by ho s jeho "one man" propagandou niekam poslali :)

16.01.2015 | PaloK

Súčasné vedenie ČT by si s Hríbom veľmi dobre rozumelo!

16.01.2015 | Moral Revival

Mika sa zavďačil!

16.01.2015 | Francois Duplantier

Lampu zabila Hribova neprofesionalita a vnucovanie vlastných a dost obmedzených názorov. Bola to prenho zlatá bana. Dával tam zarábat svojim kamarátom, ktorí tam chodili hovorit, presne to co nám chcel Hríbik vnutit.

17.01.2015 | tarok

Konečne!

18.01.2015 | stolka

Ja som Lampu sledovala a pačila sa mi. Nebola som sama. Bola to vždy diskusia na úrovni a je mi velmi luto, že nebude. Je pravda, že pán Hríb diskutoval často s ľudmi, ktorých pozná, ale hovorilo sa o roznych témach, velmi kultivovane a i vedecke témy boli zrozumitelné každému a každý si mohol urobiť vlastný názor.
Pán Hríb, nedajte sa, diváci vas mali radi a pozerali vás. Možno sa Lampa presunie do niektorej komerčnej televízie. Začala som pravidelne kupovať Týžden, aby som aspon tak prejavila solidaritu s vami.
Pán Mika, zdalo sa nám, že sa RSTV 1 i 2 za vašho riaditelovania dost zlepšilo. Veľmi ocenujeme, že nemáte reklamy. Začali sme pozerať i správy i niektoré dobré relácie v 2. Ale správa o zániku Lampy nás velmi nepríjemne prekvapila. Prečo sa neobrátite na divákov??? jedna z mála relácií, kde sa dá ponoriť hlboko do danej témy. Je nám to naozaj ľúto. Je to už konečný verdikt??? Trochu mi to pripomína dobu, ked napr. Lasica a Satinský boli vyhodení a museli sa realizovať v Čechách. o to Vám ide??? Blabotaniu Fica už máme dosť !!!