Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kyle XY už divákov nebavil, zato nový seriál o gymnastike sa im zapáčil (video)

28.07.2009, 13:00 | Ivan Krasko | © 2009 News and Media Holding

Päť odvysielaných epizód stačilo, aby káblová stanica ABC Family začala hovoriť o seriáli Make It or Break It ako o hite a objednala si nové časti.

  • Tlačiť
  • 0

abcfamily_logo.gif

Americká káblová televízia ABC Family si v lete pripísala na konto nový seriálový úspech. Dráma z prostredia gymnastiky Make It or Break It sa stala druhým najsledovanejším programom v jej histórii, preto si objednala nové časti. Informuje v tlačovej správe.

makeitorbreakit_abc.jpg


Nový seriál tohto leta Make It or Break It je hodinová rodinná dráma o rivalite panujúcej vo svete gymnastiky.

Make It or Break It bude mať namiesto pôvodných desiatich častí v prvej sérii dvakrát viac. Novoobjednaná desiatka epizód sa dostane do programu v prvom kvartáli 2010. ABC prejavila záujem o ďalšie časti po tom, čo odvysielala iba päť epizód. To stačí, aby o seriáli začala hovoriť o hite. V tlačovej správe si pochvaľuje "dôvtipnú" kombináciu rivality a romantiky.

K úspechu pomohlo, že ABC Family ho vysiela za svojim najvýkonnejším programom The Secret Life of the American Teenager. Make It or Break It dobre dedí divákov; pravidelne ho pozeráva 2,1 milióna ľudí, vo svojom slote je televíznou jednotkou medzi tínedžerkami a káblovou jednotkou v cieľovej skupine žien od 12 do 34 rokov. Make It or Break It zvýšilo výkony stanice v pondelkovom slote o 21:00 medziročne o 250 % u žien 12-34.

Seriál na medzinárodné trhy distribuuje spoločnosť Disney ABC, od ktorej na Slovensku v minulosti nakupovala Slovenská televízia, dnes najmä TV Markíza a Joj. Disney predáva práva na desať častí.

Stanica ABC Family sa zameriava na rodinný obsah. Vyrába vlastné seriály – v programe mala napríklad aj sci-fi seriál Kyle XY, ktorý však zrušila po troch sériách z dôvodu úbytku divákov.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy usa_serialy

Diskusia (0 reakcií)