Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

K porotcom Česko Slovensko má talent sa pridáva nečakané meno. Bohdalová

02.07.2019, 10:26 | reb | © 2019 News and Media Holding

Počas tejto jesene príde televízia Joj s novou sériou šou Česko Slovensko má talent, ktorú opäť prinesie spoločne s českou Primou. Nakrúcať začali koncom mája a najnovšie oznámili zmeny v obsadení poroty. K jej štyrom členom pribudne aj herečka Jiřina Bohdalová.

  • Tlačiť
  • 0

Ako informovala Joj na svojom webe, nepôjde o doplnenie poroty počas celej šou. J. Bohdalová bude totiž v niektorých epizódach náhradníčkou Diany Mórovej.

Obsadenie poroty ostalo oproti minulému ročníku bez zmeny, okrem D. Mórovej budú vystúpenia súťažiacich hodnotiť Jaro Slávik, Marta Jandová a Jakub Prachař.

Najkratšie je členkou poroty speváčka M. Jandová, ktorá mala premiéru vlani, keď v paneli vymenila Luciu Bílu. Moderátormi zostávajú herečka a komička Lujza Garajová Schrameková a herec a spevák David Gránský.

Televízia Joj už skôr potvrdila, že nové časti Česko Slovensko má talent odvysiela na jeseň. Šou už má za sebou na jej obrazovkách sedem sérií, vysielacia práva na Got Talent má televízie od spoločnosti FremantleMedia, s ktorou spolupracuje dlhodobo.

Joj súťažiacich do novej série hľadala na marcových predvýberoch vo viacerých mestách. Vlani šou televízia vysielala v prime-time od septembra do decembra, pravidelne bola najúspešnejším programom víkendovej ponuky televízií.

O absolútnom víťazovi rozhoduje verejnosť SMS hlasmi. V poslednej sérii, ktorá finišovala začiatkom decembra minulého roka, si výhru v podobe 50-tisíc eur odniesla bubeníčka Nikoleta Šurinová.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Česko Slovensko má talent

Diskusia (0 reakcií)