Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj začína nakrúcať nové časti šou Moja mama varí lepšie ako tvoja

11.06.2019, 12:54 | reb | © 2019 News and Media Holding

Jojkárska kulinárska šou Moja mama varí lepšie ako tvoja bude mať pokračovanie. Po skončení štvrtej série a aktuálnej prestávke je na pláne nakrúcanie nových častí, ktoré tvorcovia avizujú od polovice júna.

  • Tlačiť
  • 0

Plány televízie priblížil moderátor programu Milan „Junior“ Zimnýkoval v relácii Noviny o 12:00. Uviedol, že rodinnú šou o varení čaká viacero zmien, zatiaľ však neprezradil, o aké pôjde. Konkrétnejšia zatiaľ nebola ani televízia. Reláciu nakrúca podľa licencovaného formátu FremantleMedia. 

Koncept dvoch súťažných dvojíc však naďalej ostáva, rovnako odborná porota v zložení troch profesionálnych kuchárov, ktorí sa pri hodnotení striedajú. Ako informuje Joj, nových súťažiacich hľadá prostredníctvom formulára.

Joj priniesla šou na obrazovky v roku 2015, jej posledné premiérové časti odvysielala naposledy v decembri 2018 v rámci štvrtej série. Odvtedy mala relácia v programe televízie prestávku.

S reláciou, v ktorej rodičia varia spolu so svojimi potomkami, bola Joj nakrátko lídrom v podvečernom slote, zmenil to najmä nástup Oteckov, s ktorými Markíza v slote vedie.

Vlaňajšie diely Moja mama varí lepšie ako tvoja sledovalo v priemere 84-tisíc divákov z komerčnej cieľovky 12 - 54 pri trhovom podiele 12,2 percenta. V 12+ mal program 203-tisíc divákov (14,5 %). 

Tento rok v podvečernom slote Joj stavila najprv na nový seriál Záchranári, respektíve vedomostnú súťaž IQ Taxi, ktorú neskôr nahradila pôvodnou šou Po škole. Namiesto Záchranárov Joj vysielala aj Policajtov v akcii a neskôr novú súťažnú šou Lucky room, ani jeden formát sa však nepresadil proti Oteckom. 

Začiatkom apríla sa Joj vrátila k formátu Súdna sieň, ktorý doteraz vysiela počas pracovných dní o 17:50. Po nej nasleduje spravodajská relácia Krimi o 19:00.

Generálny riaditeľ TV Joj Marcel Grega v utorok zároveň na Facebooku informoval, že televízia sa pustila aj do nakrúcania nových častí rodinného seriálu Prázdniny. Aktuálne prebieha aj nakrúcanie tretej série kriminálky Za sklom. 

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Moja mama varí lepšie ako tvoja, TV Joj

Diskusia (0 reakcií)