Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj vyrukuje proti štartu Let's Dance so silným kinohitom

11.08.2017 | pol

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

13.08.2017 | righty

Ten spomienkový sentiment je fakt sviňa. Čo je ale horšie sú aktuálne niektoré médiá, ktoré sú schopné bežného herca (žiadny A-lister) vyniesť do úplného neba. Nespochybňujem kvality Paula Walkera ako človeka, ale koľko hereckých ocenení získal za svoj život? Mal aspoň trošku porovnateľné honoráre s A-listerami? Dokázalo jeho meno (mimo F&F, kde je celá plejáda hercov) prilákať ľudí do kín?
Žiaľ aktuálny hyenizmus dokáže "oceniť" človeka takýmto spôsobom. Dobrým príkladom je tiež Anton Yelchin. Herec odsúdený na vedľajšie úlohy, po smrti herec špičkovej kvality. A otázka tiež znie, či by Heath Ledger získal Oscara, ak by nespáchal samovraždu.

13.08.2017 | Pavel Ray

Obávam sa, že Let´s Dance je natoľko príťažlivý, smotánkový a veľmi silne emocionálne podfarbený formát, že iba máloktorá žena zaváha, a dá radšej prednosť sledovaniu akčného filmu...

13.08.2017 | jannys

len si zabudol, že práve cieľovke - svojim divákom - strednej a staršej geneácii - dóchodcom zobrali prístup k vysielaniu zdarma cez anténu DVB-T. Takže otázka znie, kto to bude sledovať ? ! ?