Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Joj vyrukuje proti štartu Let's Dance so silným kinohitom

11.08.2017, 16:34 | pol | © 2017 News and Media Holding

Pomyselným štartom novej televíznej sezóny bude pre komerčné televízie nepochybne nedeľa 3. septembra, keď Markíza uvedie novú série tanečnej šou Let's Dance. Na to sa pripravila aj Joj, ktorá nasadí premiéru kinohitu Rýchlo a zbesilo 7.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 3

Markíza v súlade s plánmi, ktoré prezentovala inzerentom, spustí ako prvý projekt v novej sezóne ťažiskový víkendový formát Let's Dance. Nová séria prichádza po šiestich rokoch a patriť jej bude „tradičný“ nedeľný slot.

Prvé vydanie Let's Dance má 3. septembra v programe Markízy vyhradený priestor do 23:30. Televízia už predstavila kompletný tím projektu – divákov chce nalákať aj na znovuspojenie moderátorskej dvojice Adela Vinczeová – Martin „Pyco“ Rausch.

V 11 súťažných pároch zastupujú známe osobnosti moderátorka správ Lenka Vavrinčíková, víťazka SuperStar Emma Drobná, komička Eva „Evelyn“ Kramerová, herci Petra Vajdová, Vlado Kobielsky a Braňo Deák, ako aj športový moderátor Peter Varinský, frontman skupiny Hex - Tomáš „Yxo“ Dohňanský, tenistka Daniela Hantuchová, riaditeľka Miss Universe Silvia Lakatošová a šéfkuchár Michal Konrád.

Proti Let's Dance si pripravila Joj nákladný film Rýchlo a zbesilo 7, ktorý mal v kinách premiéru v roku 2015. Joj snímke vyhradila ešte väčší priestor – film potrvá do 23:55.

Neprehliadnite

Pokračovanie série Rýchlo a zbesilo si drží pozíciu šiesteho najlepšie zarábajúceho filmu v histórii – v rebríčku nasleduje za Avatarom, Titanicom, Star Wars: Sila sa prebúdza, Jurským svetom a The Avengers.

Akčný triler zarobil celosvetovo viac ako 1,5 miliardy dolárov, z tohto pohľadu bol tretím najúspešnejším filmom roku 2015. Divákov do kín prilákal aj sentiment za zosnulým hercom Paulom Walkerom, ktorý zomrel pri autonehode v čase, keď sa snímka nakrúcala. Tvorcovia museli v reakcii na to prepisovať scenár.

Joj si podľa všetkého vystačí proti Let's Dance s premiérovými filmami aj v ďalších týždňoch. Od jari však nakrúca nové časti V siedmom nebi, ktoré môže v stabilnom slote takisto použiť. Očakáva sa to však až v druhej polovice jesennej sezóny v inzertne najsilnejšom období.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 3

Tagy Let's Dance, Markíza, TV Joj