Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj v roku 2020: celebritná spevácka šou, výpravní Slovania a ďalšie nové seriály

31.10.2019, 07:28 | Martin Poláš | © 2019 News and Media Holding

Jasno o podobe svojej programovej ponuky na budúci rok má už aj televízia Joj. Tá inzerentom takisto predstavila formáty, ktoré pripravuje do vysielania. Pre divákov chystá opäť viacero noviniek, popri pôvodných seriáloch aj novú spevácku šou.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

TV Joj

V roku 2020 sa na rad dostane vo vysielaní Joj očakávaný seriál Slovania. Médiá ho v minulosti prirovnávali k Hre o tróny, najmä zo žánrového hľadiska – aj slovenský produkt má byť historickou dobrodružnou drámou s prvkami fantasy.

Joj seriál pripravovala tri roky, nakrútila napokon 12 častí. Kreatívnou producentkou je Danica Hričová, v tíme režisérov je Peter Bebjak (Za sklom, Komisár Rex, Odsúdené, Dr. Ludsky). Ten spolupracoval rovnako ako pri filme Čiara s ukrajinskými tvorcami a hercami, zároveň obsadil protagonistov z úspešnej snímky – Tomáša Maštalíra, Zuzanu Fialovú a tiež Juraja Loja, Richarda Autnera či Dušana Cinkotu.

„Seriál Slovania je fiktívnou rekonštrukciou historického obdobia, na ktorej medzinárodní tvorcovia spolupracovali so špecialistami na raný stredovek. Dve hlavné dejové línie rozprávajú príbehy nenávisti a bojovnosti, ale aj sily lásky a odvahy. Dej je pretkaný fantazijnými a nadprirodzenými prvkami, motívmi slovenskej a ukrajinskej ľudovej slovesnosti, ktoré sú zachytené v poverách, piesňach, povestiach a rozprávkach,“ píše v anotácii Joj.

Príbeh sa odohráva v Karpatskej kotline v 7. storočí nášho letopočtu, v čase pred spojením slovanských kmeňov. Hradiská Veľký stôl a Furnau majú dobré susedské vzťahy. Príchod plieniacich kočovných kmeňov Avarov však pre všetkých znamená začiatok boja o prežitie.

Príde aj seriál s psím hrdinom

Druhá seriálová novinka Joj má názov

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy TV Joj

Diskusia (0 reakcií)