Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj uvedie novú zábavnú talkšou Päťka

30.07.2018, 12:25 | Martin Poláš | © 2018 News and Media Holding

Letnú programovú štruktúru TV Joj oživí v auguste nový zábavný formát Päťka. Televízia novinku predstavuje ako zábavnú talkšou s podtitulom „štyria na jedného“.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

TV Joj

Joj má Päťku prvý raz v programe vo štvrtok 9. augusta o 22. hodine po Inkognite. Vyhradený má hodinový priestor.

Televízia v anotácii píše, že pôjde o netradičnú talkšou, v ktorej štyria komici vtipne spovedajú a grilujú známu celebritu, pričom ju vtiahnu aj do svojich hereckých improvizácií.

V programe je stabilná štvorica zabávačov – sú nimi herci zo zoskupenia 3T (Tri tvorivé tvory) Juraj Šoko Tabaček, Stano Staško a Lukáš Púchovský, ktorých dopĺňa Tomáš Hudák.

Kvarteto pracovalo do vlaňajška aj na rozhlasovom formáte Od veci_FM na Rádiu_FM, kde bol účinkujúcim ešte aj Ludwig Bagin. Od veci_FM malo nakrátko v RTVS aj televíznu verziu na Dvojke. T. Hudák momentálne pripravuje spolu so Samom Trnkom pre RTVS nový zábaník Skúška sirén.

Zabávačov z tejto zostavy zároveň poznajú aj diváci stand-up comedy show Silné reči. Tú Joj etablovala do televízneho vysielania vlani. 

Štvrtkové večery patrili Silným rečiam v hlavnej sezóne, relácia bežala po Inkognite a talkšou Sedem.

V aktuálnom týždni má vo štvrtkovom slote o 22:00 Joj ešte akvizičný seriál MacGyver: Nové časti. Novinku Päťka avizuje televízia v týždňovej periodicite – v programe je uvedená aj 16. augusta.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy TV Joj

Diskusia (0 reakcií)