Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj tají obsadenie X Factoru, prvá porotkyňa sa prezradila sama

07.01.2014, 13:06 | Martin Poláš | © 2014 News and Media Holding

Z panela hodnotiteľov je známe prvé meno, nádejných spevákov bude posudzovať Celeste Buckingam

  • Tlačiť
  • 0

Celeste BuckinghamZdroj: SITA

Prvý člen poroty v najväčšom jarnom projekte televízie Joj je známy. Do kresla zasadne speváčka Celeste Buckingham.

Slovenská interpretka s miešanými koreňmi, ktorá sa zviditeľnila v Superstar na Markíze a Nove, vyzradila svoju účasť na Twitteri.

Televízia Joj následne oficiálne oznámila jej zapojenie do projektu, PR manažér Michal Pilip ju ako jednu z porotkýň potvrdil pre utorkové vydanie Nového Času.

Český web Super.cz písal aj o účasti speváčky Ewy Farny v X Factore, čo potvrdila speváčkina manažérka. Bývalá porotkyňa federálnej Superstar sa však objaví v poľskej verzii.

C. Buckingham účinkovala aj v prvých promo spotoch Jojky, ktoré boli vo vysielaní použité ako kastingové výzvy ešte vlani. Spolu s ňou potenciálnych súťažiacich na predvýbery pozývali aj Kuly, Mária Čírová a skupina Peter Bič Project. Či bude členom poroty niekto ďalší z tejto zostavy, nie je jasné.

Viaceré médiá v predchádzajúcich týždňoch špekulovali o štvorčlennej zostave hodnotiteľov. Ako jedného z porotcov pritom avizovali aj Vila Rozborila. Joj zatiaľ nezverejnila ani mená moderátorov.

Markíza, ktorá rovnako na jar chystá druhú sériu Hlasu Česko Slovenska, už, naopak, celé obsadenie oznámila. Šou budú moderovať rovnako ako pred dvoma rokmi Leoš Mareš a Tina. Päťčlennú porotu tvoria Michal David, Josef Vojtek, Dara Rolins, Marta Jandová a Majk Spirit.

Joj koncom vlaňajška potvrdila, že pri X Factore bude podobne ako pri programe Česko Slovensko má talent spolupracovať s českou Primou, ktorá akvizične od slovenskej televízie odkúpila práva na vysielanie. V januári sa kastingy organizujú aj v českých mestách. Samotné nakrúcanie licencovaného formátu sa má začať na prelome januára a februára, termín nasadenia do vysielania nie je potvrdený – oficiálne má ísť o prvú polovicu tohto roka.

Pôvodne sme v správe uviedli, že E. Farna bude porotkyňou v slovenskom X Factore. Za nepresnosť sa ospravedlňujeme.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)