Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj spúšťa Česko Slovensko má talent 2 v nedeľu 4. septembra

12.08.2011, 15:30

V ďalšej fáze kampane propaguje trhová dvojka svoj jesenný ťažiskový projekt upútavkou nakrútenou v Las Vegas. Pozrite si ju.

  • Tlačiť
  • 1

tv_joj_logo_nove.gif.gif

Televízia Joj ide do novej sezóny naplno od prvého septembrového týždňa. Okrem už ohlásených novinkových seriálov Hoď svišťom a Nevinní nasadí aj svoj jesenný ťažiskový projekt, druhú sériu licencovanej šou Česko Slovensko má talent. Na obrazovky sa dostane v nedeľu 4. septembra 2011 o 20:15. Vyplýva to z oficiálnych programových plánov TV Joj a koproducenta šou, českej TV Prima.

"Najúspešnejšia svetová show sa vracia! Nové talenty, šokujúce, ale aj zábavné výkony a nová hviezdna porota Lucie Bílá, Jaro Slávik a Martin Dejdar! Najtalentovanejších ľudí Čiech a Slovenska Vám predstavia Pyco a Jakub Prachař," láka trhová dvojka divákov v anotácii. Šou má vyhradený dvojhodinový slot medzi 20:15 a 22:15, na ktorý o 22:20 nadviaže nový zákulisný subformát Česko Slovensko má talent Plus na sesterskej stanici Joj Plus. "Čo všetko sa deje, keď prebieha nakrúcanie najväčšej celosvetovej show? Ako sa pripravujú súťažiaci, porota, moderátori a štáb Česko Slovensko má talent? Vychutnajte si exkluzívny pohľad do zákulisia najznámejšej talentovej show," píše sa v anotácii.

Televízia už niekoľko dní vysiela aj novú výpravnú upútavku na projekt, ktorú nakrúcala v Las Vegas pod vedením režisérky Barbory Kardošovej. Okrem moderátorov a poroty v nej účinkujú aj najvýraznejší finalisti z prvého ročníka šou.

Svoj jesenný higlight nasadí na nedeľu aj verejnoprávna Jednotka STV, v rovnakom čase ako Talent odštartuje výpravný seriál Zlomok sekundy. Markíza zatiaľ oficiálne programové plány nezverejnila, podľa reklamného cenníka do tohto slotu predbežne ráta s novým akčným seriálom True Justice so Stevenom Seagalom v hlavnej úlohe. 

Česko Slovensko má talent 2 bude pozostávať z ôsmich zostrihov z castingových kôl, epizódy Veľký tresk, troch semifinálových kôl a veľkého finále. Potrvá od septembra až do decembra. Na moderátorských postoch ostali Martin "Pyco" Rausch a Jakub Prachař, réžiu má opäť na starosti Jeffo Minařík. Live prenosy talentovej šou sa tento rok nebudú vysielať z Brna, ale z Bratislavy. Scéna vyrastie na výstavisku Incheba Expo Bratislava.

Česko Slovensko má talent vysielala Joj s Primou ako ťažiskový formát minuloročnej jesene. Vysielal sa v priamej konkurencii s veľmi podobným, no nelicencovaným projektom Talentmania na Markíze a Nove. Počas väčšiny prenosov, keď sa vysielali obe súťaže, bola víťazom v sledovanosti nakoniec Joj. Vo finále v strategickej cieľovej skupine 12-54 dosiahla trhový podiel 42,6 % s 522-tisíc divákmi. Talentmania dosiahla vo finále v rovnakej cieľovej skupine podiel 27,7 % a pozeralo ju 352-tisíc mladších divákov.

  • Tlačiť
  • 1