Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj si na jeseň pripravila aj talkšou s Lujzou Garajovou Schramekovou

10.08.2019, 11:25 | pol | © 2019 News and Media Holding

Pripravovaným formátom televízie Joj do novej sezóny je aj talkšou s herečkou Lujzou Garajovou Schramekou. Tá už má za sebou nakrúcanie prvých častí. Pozývať si bude známe osobnosti.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

TV Joj

Joj informovala o príprave novej relácie Čau, Lujza! na svojom webe aj v relácii Topstar. Pôjde o bežný formát talkšou v televíznej obývačke s prítomným publikom.

Moderátorka L. Garajová Schrameková si bude pozývať známe osobnosti – hercov, športovcov či hudobníkov. Hlavnými témam sú rodina, partnerské spolužitie a výchova.

„Myslím, že môže byť pre divákov zaujímavé vidieť, že aj celebrity zažívajú rodičovské a partnerské veci,“ cituje moderátorku web Jojky.

Hosťami v jednom z prvých vydaní budú herci Zuzana Norisová a Ondrej Kovaľ, ktorí tvoria dlhé roky pár. V relácii budú aj hokejista Ľubomír Višňosvský, herci Matej Landl, Roman Pomajbo, Alexander Bárta, Martin Mňahončák, Dano Dangl, Marek Majeský, spevák Ondrej Kandráč, dirigent Braňo Kostka, boxer Tomi Kid Kovács a ďalší.  

Nápad na talkšou mala podľa vlastných slov L. Garajová Schrameková sama, povedala o ňom pred časom producentovi Jánovi Gorduličovi. Joj dala talkšou aktuálne priestor na televíznej obrazovke.

L. Garajová Schrameková je aj moderátorkou zábavnej šou Joj Česko Slovensko má talent. Hlavnú postavu hrá tiež v seriáli Naši, ktorý čaká posledná piata séria. 

Klasická talkšou v poslednom období vo vysielaní komerčných staníc absentuje. Verejnoprávna RTVS vysiela relácie ako Anjeli strážni a Trochu inak s Adelou.  

Kedy bude mať novinka premiéru, zatiaľ televízia nespresnila. Stať by sa tak mohlo začiatkom septembra so štartom novej televíznej sezóny.

Na konci augusta zatiaľ premiérové formáty vo zverejnenej programovej štruktúre nemajú Joj ani Markíza. Výnimkou je šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorej nové časti vysiela Joj už od 5. augusta. V piatok 30. augusta odvysiela v premiére aj špeciál Všetko, čo mám rád – záznam koncertu Ondreja Kandráča a kapely Sokoly v kúpeľoch Lúčky.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy TV Joj

Diskusia (0 reakcií)