Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj zaradí ďalšie novinky, odštartujú Na hrane aj Čau, Lujza!

23.08.2019, 16:46 | reb | © 2019 News and Media Holding

Televízia Joj potvrdila dátum štartu ďalších jesenných formátov. V druhom septembrovom týždni nasadí talkšou Čau, Lujza! aj novú politickú debatu Na hrane.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

TV Joj

Talkšou s herečkou a moderátorkou Lujzou Garajovou Schramekovou odštartuje v stredu 11. septembra o 21:35. Prvými hosťami bude herecký pár Alexander Bárta a Henrieta Mičkovicová.

Čau, Lujza! tak bude mať slot po seriáli Delukse. Ten sa začína o týždeň skôr v dvojitom nasadení, po týždni už pôjde iba jedna časť.

Neprehliadnite

Počas druhého septembrového týždňa nasadí Joj vo štvrtok po Inkognite novú politickú diskusiu Na hrane, vysielať sa bude naživo so začiatkom o 21:50 a má vyhradenú polhodinu. V rovnaký deň bude nasledovať premiérová časť relácie Sedem o 22:20.

Šou Česko Slovensko má talent pôjde aj po prvom týždni dvakrát - okrem soboty aj v utorkovom prime-time.

Talentová šou štartuje na Joj 3. septembra. Cez víkend budú na Talent nadväzovať premiéry zoznamovacej šou Take me out od 22:10. Po utorkovom Talente bude Joj vysielať seriál Ministri. 

Zmenu v nasadení noviniek už stihla pripraviť RTVS. Tá pôvodne avizovala novú šou S úsmevom po Slovensku v stredajškom okne. Napokon pôjde prvý raz v utorok 3. septembra, teda proti ČSMT a Sestričkám. 

  • Tlačiť
  • 0

Tagy TV Joj

Diskusia (0 reakcií)