Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj odsúva neúspešný Tajný sen do noci. Popoludní ho nahradia Kosti

07.03.2011, 10:00 | Lukáš Kočišek | © 2011 News and Media Holding

Pôvodný seriál Dr. Ludsky vystrieda od 22. marca druhá séria Keby bolo keby.

  • Tlačiť
  • 4

tv_joj_logo_nove.gif.gif

Novinkový formát Tajný sen nemal na televízii Joj dlhé trvanie. Už po týždni ho operatívne sťahuje zo svojho vysielacieho času v pracovné dni o 15:00. Dôvodom je neuspokojivá sledovanosť, zábavná šou pre mladých minulý pondelok už štartovala ako prepadák s trhovým podielom 7,8 % v strategickej cieľovej skupine 12-54.

tajny_sen_logo_vysielanie TV Joj

Premiéry Tajného sna napriek tomu ostávajú v štruktúre trhovej dvojky, od dnešného dňa sa presúvajú do hlbokých nočných hodín po 3:00 až 4:00 na miesto ich pôvodne plánovaných repríz. Do slotu o 15:00 televízia od dnešného dňa nasadzuje reprízu seriálu Kosti od prvej śerie. Výnimkou je piatok, kedy o 13:00 do programu vsunula seriál C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV., čím do slotu o 15:00 posunula reprízové Kosti zo stredajšieho večera.

Tajný sen pre TV Joj vyrábala produkčná spoločnosť Dark Room, ktorá už má na konte aj seriály Prvé oddelenie a Aféry, ktorých českú verziu v súčasnosti pripravuje pre TV Prima. Formát bol zameraný primárne na mladších divákov, niesol sa v štýle reality programov MTV. Ambíciou Joj bolo posilniť popoludňajší off-time. Čoraz slabšie výkonné akvizičné seriály majú postupne ustupovať pôvodnej tvorbe a presúvať sa na sesterskú Joj Plus. Viac informácií o Tajnom sne.

Joj zároveň prezradila nástupcu pôvodného seriálu Dr. Ludsky v utorky a štvrtky po 21:15. Od utorka 22. marca 2011 ho vystrieda ďalšia vlastná novinka - druhá séria výpravného seriálu Keby bolo keby, pozostávajúca taktiež z desiatich častí. V januári chcela najprv zreprízovať jeho prvú sériu, po dvoch častiach ju však z dôvodu neuspokojivých výkonov stiahla. Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 4