Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj nasadí Vtedy na Západe na soboty, v apríli ráta aj s ďalšou novinkou

18.03.2016, 13:16 | Martin Poláš | © 2016 News and Media Holding

Programovú štruktúru TV Joj obohatia v apríli dva nové formáty pôvodnej tvorby. Do sobotného prime-timeu nasadí televízia namiesto celebritných špeciálov Moja mama varí lepšie ako tvoja novinku Vtedy na Západe. V stredajšom slote avizuje seriál Taký je život.

  • Tlačiť
  • 0

Novinku Vtedy na Západe už Joj promuje vo svojom vysielaní, so štartom televízia počíta v sobotu 2. apríla o 20:35. Aktualizované: Joj napokon štart o týždeň posunula na 9. apríla. Hudobno-zábavnej šou vyhradí priestor do 22:10. Repríza bude zaradená v pondelok o 23. hodine.

V sobotnom slote Joj aktuálne vysiela celebritné špeciály kulinárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Tým sa v náročnej večernej konkurencii darí menej ako bežným častiam, ktoré Joj ponúka cez pracovný týždeň podvečer. Markíza konkuruje v sobotu filmami, Jednotka stabilnou ponukou s Nečakanými stretnutiami, Pravdivými príbehmi s Katkou Brychtovou a talkšou Petra Marcina Neskoro večer.

Formát Vtedy na Západe ako režisér zastrešuje Jeffo Minařík, účinkovať v ňom budú Michal Hudák, Marián Čekovský, Jakub Prachař, Marcel Forgáč, Matej „Sajfa“ Cifra a Ondrej Kandráč zo skupiny Kadráčovci.

Vtedy na Západe je postavené na neuveriteľných životných diváckych príbehoch, odohrávať sa podľa anotácie má v obývačke Kandráčovcov. Zážitky divákov prerozprávajú s humorom i napätím účinkujúci. Televízia za použité námety sľubuje divákom 300-eurovú odmenu.

Reláciu spájala Joj so značkou Bakalári, ktorú niesol kedysi úspešný česko-slovenský seriál založený takisto na námetoch od divákov. Napokon je aktuálny názov Vtedy na Západe.

Aktualizované 18. 3.: V apríli zaradí Joj do programu zaradiť aj spomínanú scripted-reality sériu s názvom Taký je život, ktorá bude mať osem častí. Pôvodne avizovaný názov Rodinné záležitosti nie je aktuálny (formát s týmto pomenovaním už televízia v minulosti vysielala).

Taký je život odštartuje v stredu 6. apríla o 22:15 po šou V siedmom nebi, ktorá sa do štruktúry vracia už v poslednú marcovú stredu.

Taký je život bude postavený takisto na autentických príbehoch a riešiť bežné problémy či situácie zo života. V jednej časti majú tvorcovia spracovať dva príbehy – s ľúbostnou a humorne ladenou zápletkou.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy TV Joj, Vtedy na Západe

Diskusia (0 reakcií)