Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj má kampaň na Hoď svišťom. Necháva vyspevovať ľudí v plyši (video)

21.07.2011, 14:00 | Radoslav Augustín | © 2011 News and Media Holding

Z letnej letargie môžu divákov televízie Joj vytrhnúť spoty s charakterom dokumentu.

  • Tlačiť
  • 3

tv_joj_logo_3D

Z letnej letargie môžu divákov televízie Joj vytrhnúť spoty s charakterom dokumentu o tatranských svišťoch. “Premenlivé počasie na horách núti svište využiť každý pokojný slnečný deň na oddych a nabratie nových síl,” znie za sprievodu retro-hudby hlasom Igora Štefucu.

Predtým, ako by stihli diváci prepnúť v domnení, že omylom zapli Dvojku STV, sa kamera presúva pod zem a odhaľuje neduživých svišťov v plyšových kostýmoch vo svojom podzemnom bunkri. Kampaň na sitcom Hoď svišťom, tretiu zo štyroch seriálových noviniek Joj, sa už začala.

Podobný princíp funguje na webe www.hodsvistom.sk, na ktorý odporúča Igor Štefuca “svišťať” - po načítaní vidieť pokojnú tatranskú krajinu, po zosunutí nižšie však čaká sviští bunker. Návštevníci si môžu vypočuť svištie pesničky zdôrazňujúce stereotypy o Slovákoch, Maďaroch, Čechoch či Rusoch. Joj dúfa, že návštevníci budú pesničky zdieľať cez prichystané Facebook tlačidlo.

Komediálny seriál Hoď svišťom je herecky najsilnejší titul Joj z nastupujúcej jesennej sezóny. Trhová dvojka v titule koncentrovala silné mená ako Petra Polnišová, Tomáš Maštalír alebo Jozef Vajda. Seriál dodá tím okolo pozastaveného titulu Profesionáli na čele s producentkou Adrianou Kronerovou.

Joj už propaguje návrat Paneláka a nový romantický seriál Nevinní. Zostáva ešte spustiť kampaň na animovaný LocalTV. 

  • Tlačiť
  • 3