Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj chce povzniesť slovenské reštaurácie na vyššiu úroveň. Večer spúšťa šou Áno, šéfe! (video)

07.03.2011, 17:48 | Lukáš Kočišek | © 2011 News and Media Holding

Novú sériu licencovaného formátu Kitchen Nightmares dnes ohlásila aj česká Prima, kde ho spopularizoval Zdeněk Pohlreich. Pozrite si slovenskú kampaň.

  • Tlačiť
  • 24

tv_joj_logo_nove.gif.gif

Televízia Joj dnes o 22:00 spúšťa ďalšiu z množstva jarných noviniek vlastnej tvorby - licencovanú gastronomickú šou Áno, šéfe!. Pôvodne propagovala jej štart na uplynulý štvrtok 3. marca o 22:30, napokon ju operatívnou programovou zmenou presunula.

Relácia obsadí slot, ktorý mal pôvodne patriť zábavnej šou na báze skrytej kamery Nezbedníci z produkcie D.N.A. Production. Predchádzať mu budú premiéroví Profesionáli a o nábeh sa postará Mafstory, ktorého nové časti trhová dvojka nasadila až na 23:00. Konkurenčné prostredie budú pre Áno, šéfe! tvoriť záver Česko Slovenskej SuperStar a časť Partičky na Markíze, ako aj nočné spravodajstvo a Reportéri na Jednotke STV.

Joj reláciu propaguje prostredníctvom televíznych upútaviek, v tlači aj na internete. Na obrazovke prebiehala najskôr teasingová časť, spot odhaľujúci prvé zábery priamo zo šou sa objavil až v uplynulých dňoch. "Povznesieme vašu kuchyňu na vyššiu úroveň," sľubuje v printovom inzeráte. 

Slovenskú verziu šou vyrába spoločnosť Leon Productions Dávida Čorbu a Mária Homolku, ktorá pre TV Joj od roku 2007 produkuje úspešnú reláciu Nové bývanie a uplynulú sobotu sa na obrazovky dostal aj jej ďalší formát Bordelári. Režisérom je dokumentarista Jaro Vojtek, dramaturgiu má na starosti Jaroslav Čorba.  

Áno, šéfe! je lokalizovanou adaptáciou formátu o gastronómii a reštauračnom biznise Kitchen Nightmares. Slovenská verzia bude postavená na Čechovi Jaroslavovi Žídekovi. V súčasnosti pôsobí ako executive chef viacerých prestížnych reštaurácií v bratislavskom Erdödyho paláci a je držiteľom ocenení Gurmán Award ako šéfkuchár roka 2008 až 2010. Viac informácií o formáte.

V susednom Česku šou pod rovnakým názvom vysielala televízia Prima. Z hlavného protagonistu - šéfkuchára Zdeňka Pohlreicha urobila populárnu osobnosť. Ano, šéfe! bolo jedinou úspešnou novinkou televízie na jar 2009, na obrazovke vydržala tri série. Prima dnes zhodou okolností ohlásila štvrtú. Na obrazovky sa dostane zrejme na jeseň.

ano_sefe_inzerat

Zdroj: inzerat

  • Tlačiť
  • 24