Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj chce po neúspešnom Lyricse zrejme ďalšiu šou od Foxu

04.04.2008, 07:48 | Radoslav Augustín | © 2008 News and Media Holding

Televízia Markíza sa pokúsila o registráciu značky Agent Stromokocúr.

  • Tlačiť
  • 2

tv_joj_logo_nove.gif

Televízia Joj sa pokúsila zaregistrovať si na Úrade priemyselného vlastníctva názvy Moment pravdy, Nič len pravda a Pravdivý moment. Podľa informácií Mediálne.sk môže ísť o kvízovú show televízie Fox Moment of Truth. Vysiela ju len od januára. Súťažiaci vo formáte odpovedajú na nepríjemné či trápne osobné otázky.

U americkej siete Fox, ktorá sa sústredí na mladšieho diváka, Joj už nedávno nakupovala. Výsledkom bol piatkový prepadák Lyrics (vývoj sledovanosti).

Ďalšie registrované názvy Joj sú Miláčikovia, Webmaster, Veľké upratovanie, Policajti a Zvieracia klinika. Podľa informácií Mediálne.sk ide napríklad v prípade Policajtov o skeč-šou.

"Registrovanie značiek súvisí so strategickými záujmami televízie, s pripravovanými alebo zvažovanými projektami," dodala k pokusom o registráciu štandardne hovorkyňa Joj Tatiana Tóthová.

markiza_logo_redizajn_2008.gif

Televízia Markíza sa pokúsila o registráciu značky Agent Stromokocúr. František Stromokocúr bol postavou Petra Marcina v zábavnej show Uragán, resp. Hurikán. Autor oboch show Andy Kraus aktuálne pracuje na dennom seriáli Panelák televízie Joj, Marcin zostal pracovať pre Markízu. Jeho novú zábavnú show s prvkami skeč-šou Normálna rodinka (vývoj sledovanosti) mal televízii ponúknuť na základe jej požiadavky. "Ak to nevyjde, na september vymyslím niečo nové," povedal Marcin. Zatiaľ sa zdá, že bude musieť.

Markíza si registrovala tiež názvy ohlásenej bulvárnej relácie Prominenti a Bulvárne noviny. Viac informácií.

Produkčná spoločnosť Elán je Elán či Vilomenín si chce vyhradiť používanie značky Parťáci. "Zatiaľ by som to nerád konkretizoval," odpovedal stručne na otázku Mediálne.sk kľúčový režisér spoločnosti Jeffo Minařík.

  • Tlačiť
  • 2