Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj angažovala Juniora a Marcela, budú moderovať Talent

26.03.2015, 18:05 | Martin Poláš | © 2015 News and Media Holding

Doplnené o stanovisko TV Joj | Televízia Joj už má náhradu za Pyca pre piatu sériu šou Česko Slovensko má talent. Tvárami formátu sa stanú Junior a Marcel, ktorí majú aktuálne prime-timeový projekt na obrazovkách verejnoprávneho RTVS.

  • Tlačiť
  • 1

Joj angažovanie Juniora a Marcela do jesenného projektu potvrdila pre Nový Čas. Znamená to, že okrem Pyca v talentovej šou nebude pokračovať ani český moderátor Jakub Prachař.

Zapojene dvojice slovenských moderátorov zároveň vyvoláva otázku, či sa na tohtoročnej edícii Got Talent bude podieľať opätovne aj česká Prima.

Predošlé štyri série v rokoch 2010 – 2013 zakaždým uvádzal česko-slovenský pár Martin „Pyco“ Rauch – Jakub Prachař. Mediálne.sk s otázkou oslovilo obe televízie.

„Jesennú štruktúru v tejto chvíli nechceme nijako komentovať,“ uviedla hovorkyňa Primy Marie Fianová. 

Aktualizované 18:05: Podľa hovorkyne Joj Lucie Kulihovej rokovania s Primou práve prebiehajú. V Česku televízia počíta aj s kastingami, ktoré štartujú už v apríli.

Junior a Marcel, moderátori ranného vysielania Fun rádia, aktuálne spolupracujú s RTVS, kde moderujú utorkový formát v hlavnom vysielacom čase Nikto nie je dokonalý. Junior tiež uvádza sobotnú detskú súťažnú reláciu Daj si čas, ktorá sa od apríla dočká premiérových častí.

V prípade Nikto nie je dokonalý má verejnoprávna televízia v súčasnosti objednané diely len pre aktuálnu sezónu, teda do konca júna 2015. Je však pravdepodobné, že s reláciou počíta aj naďalej. Nakrúcanie tohto formátu Juniorovi a Marcelovi zaberá v priemere len zhruba dva dni do mesiaca, stíhať by tak teoreticky mali aj projekt komerčnej televízie.

„Zostava moderátorov Nikto nie je dokonalý sa meniť nebude,“ poznamenal PR manažér RTVS Juraj Kadáš.

Pyco bude na jeseň moderátorom štvrtého pokračovania česko-slovenskej Superstar. Ako tvár projektu ho Markíza potvrdila začiatkom marca.

Oba projekty sa do vysielania dostanú v jesennej štruktúre, Superstar na Markíze a Nove sa bude vysielať v nedeľu. Joj sa tak zrejme bude musieť rozhodnúť pre iný deň, keďže oba formáty patria FremantleMedia a tá vyžaduje, aby jej šou nešli na jednom trhu proti sebe. V nedeľnom slote na Joj bude s najväčšou pravdepodobnosťou na jeseň pokračovať V siedmom nebi.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy Česko Slovensko má talent, Nikto nie je dokonalý, TV Joj