Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj a Prima nebudú čakať. Česko Slovensko má talent začne v ten istý deň ako Talentmania

06.08.2010, 11:30 | Lukáš Kočišek | © 2010 News and Media Holding

Súboj federálnych talentových šou sa rozbehne naplno už od nedele 29. augusta 2010. Joj plány zverejnila dnes v noci.

  • Tlačiť
  • 3

Súboj federálnych talentových šou sa rozbehne naplno už od nedele 29. augusta 2010. Oproti včera ohlásenej Talentmanii trhových lídrov Markízy a Novy sa predstaví Česko Slovensko má talent komerčných dvojok Joj a Primy. Vyplýva to z programových plánov, ktoré Joj zverejnila dnes v noci.

Dá sa predpokladať, že Joj čakala s nasadením šou dovtedy, kým štart konkurenčnej Talentmanie neohlásila Markíza. Prima totiž v programových plánoch na tento večer naďalej uvádza akčnú komédiu Agent z Hongkongu.

talent_talentmania

Zdroj: TV Prima, TV Nova

"Celosvetovo najúspešnejšia talentová show konečne už aj v Čechách a na Slovensku! Hviezdna porota Jaro Slávik, Lucie Bílá a Jan Kraus vyberú to najlepšie zo 6 000 prihlásených talentov. Moderujú Pyco a Jakub Prachař," takouto anotáciou láka Joj divákov k sledovaniu jej adaptácie formátu Got Talent spoločnosti FremantleMedia. Úvodná relácia má vyhradený hodinový slot a prístupná má byť divákom od 12 rokov.

Divákov bude na spustenie projektu pripravovať už deň predtým, v sobotu 28. augusta o 20:15 odvysiela polhodinové Letné Promi Noviny s moderátorkou Stankou Pavolovou a porotcom "najväčšej show tejto jesene" Jarom Slávikom. Okrem toho spoločne s Primou bude od pondelka vysielať zostrihy toho najlepšieho z Britain's Got Talent. Joj však ešte programovú zmenu oficiálne neoznámila.

  • Tlačiť
  • 3

Tagy TV novinky na jeseň 2010