Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Jednotka chystá aj hudobnú šou s Petrom Bičom a medzigeneračnú docushow

15.08.2019, 11:24 | Martin Poláš | © 2019 News and Media Holding

RTVS rozširuje zoznam noviniek na Jednotke v blížiacej sa jesennej sezóne. Okrem nového formátu s Jarmilou Lajčákovou-Hargašovou pripravuje televízia aj novú docushow o zbližovaní dvoch generácií. Pribudne však aj hudobno-zábavný program s Petrom Bičom.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

RTVS

Ako prvú novú reláciu na Jednotke ohlásila RTVS cestovateľskú šou S úsmevom po Slovensku. Pripravených má osem častí, vysielať ich začne od 4. septembra. Program bude mať teda priestor v stredajšom prime-time.

Divákov budú po Slovensku sprevádzať Marián Čekovský, Juraj Šoko Tabaček, Jana Kovalčíková a Dominika Kavaschová. Ich vodičom je bývalý hokejista a expert RTVS Boris Valábik.

Ako tiež informovalo Mediálne.sk, od októbra pribudne na Jednotke nová relácia V dobrej spoločnosti, v ktorej bude Jarmila Lajčáková-Hargašová viesť rozhovory so zaujímavými ľuďmi a odkrývať ich životné príbehy. Relácia sa bude vysielať v piatok o 22:00.

Aj revolučné fetiše

Premiérou pre detských divákov je nový seriál Kriminálka 5. C. Vysielať sa bude na Jednotke od 15. septembra, v nedeľu o 9:00.

Neprehliadnite

Dej seriálu je o partii mladých detektívov, ktorým sa podarí odhaliť sieť nebezpečných pašerákov. Popritom spoznávajú bohatstvo fauny a flóry či silu skutočného kamarátstva. Seriál vznikol v koprodukcii RTVS, AFM, ČT a Zlínskych ateliérov. Dej sa odohráva v moravskom meste Zlín a na Slovensku v Manínskej úžine aj v Bratislave.

V rozbehnutej sezóne pridá RTVS ďalší nový formát v prime-time, ktorý má názov Stará škola. Vysielať sa bude 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy RTVS

Diskusia (0 reakcií)