Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

HBO potvrdilo, že Hru o tróny vráti až v roku 2019

05.01.2018, 15:17 | SITA

Televízia HBO potvrdila, že úspešný seriál Hra o tróny sa na obrazovky vráti až v roku 2019. Už skôr magazín Entertainment Weekly informoval, že tvorcovia uvažujú o ročnej pauze, čo sa napokon potvrdilo.

  • Tlačiť
  • 0

Autori seriáli David Benioff a Dan Weiss pred niekoľkými mesiacmi povedali, že by na posledných epizódach radi pracovali asi rok, pretože chcú, aby boli také pôsobivé a uspokojujúce, ako to len bude možné. Nakrúcať by mali zhruba do leta tohto roka.

Posledná sezóna Hry o tróny bude mať šesť epizód, ako médiá informovali už dávnejšie. No i keď niektoré časti budú dlhšie ako zvyčajne, fanúšikovia nemajú očakávať, že budú všetky dlhé ako celovečerné filmy, ako produkcia naznačovala vlani.

S ôsmou sériou Hry o tróny bude mať seriál dovedna 73 dielov, po ktorých už ďalšie nasledovať nemajú.

Tvorcovia príbeh začali písať podľa knižnej série Pieseň ľadu a ohňa Georgea R. R. Martina, od piatej sezóny sa ale seriál uberá vlastnou cestou, keďže autori už použili všetok materiál z doteraz vydaných kníh.

George R. R. Martin v súčasnosti pracuje na šiestej knihe z plánovaných siedmich, pričom podľa najnovších informácií by sa mohla predposledná časť série dostať na trh ešte v tomto roku.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy HBO, Hra o tróny

Diskusia (0 reakcií)