Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Fedor Flašík chce vytvoriť mediálne centrum novej generácie

02.02.2011 | Mirka Kernová

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

02.02.2011 | Nerte

"Buď výhradne z koncesionárskych poplatkov, „ale tam bude nevyhnutné ich zvýšiť aspoň na európsky priemer...“"

V pohode, nech mi najprv zvysi plat na europsky priemer a neni problem.

02.02.2011 | martinSN

Tento típek začína výborne, zaregistrovali jeho príhlášku, a on povie, že tím, ktorý mu pomáhla písať projekt zatiaľ nezverejní. No horšie začať nemohol.

02.02.2011 | FakeDuke

BEZ DEBATY...WINER IS FLYING UNCLE FEDOR !!!

02.02.2011 | elektron

Uviesť Pána Dr.Flašíka nasledovne:JUDr. Fedor Flašík (53), manžel europoslankyne Moniky Flašíkovej-Beňovej (Smer-SD), je vrcholne nevhodné a bulvárne.
Po prečítaní jeho curi culum vitae ako i projektu sa k tomuto pánovi nebudem vyjadrovať.

02.02.2011 | tvojden.sk

preco sa nepocita s tym, ze by televizia ziskavala financie predajom svojej tvorby (serialy, dokumenty, zabavne formaty) a za sluzby (prenajom techniky, studii, odbornikov)

podla mna predaj licencii na nejaku povodnu, samozrejme kvalitnu a vo svete konkurencne schopnu tvorbu by bola schodna cesta na ziskanie financii

02.02.2011 | jaymz

tento clovek NIKDY nemoze byt GR RTVS uz len pre skutky, ktorymi z STV v 90- tych rokoch "magicky" vytiahol cca 80 milionov SK cez svoju ucelne zalozenu firmu Janošík, a.s. na produkciu celovecerneho filmu o tomto narodnom hrdinovi (mozeme polemizovat ci nim Janosik vskutku bol, ale Fedor sa mu minimalne v sposobe ziskania fin. prostriedkov vyrovna), avsak nenatocil ani meter filmu a tak nas danovych polatnikov=koncesionarov tato jeho magicka hra stala 80 mega.

vid:
http://www.orsr.sk/...
vid
http://www.vikiliga.sk/
vid
http://vikiliga.sk/...

02.02.2011 | Lowerde

od nas danovych poplatnikov chcel? Bol si dobry, bali sa ta.... Dnes si uz sam a senilny starec, ktoreho trosku sikovny "kulich" pekne podoji. Bol by som nerad aby to nebolo z nasich dani.

Nechaj sa kde kade tocit komerckami, uzivaj zivota a svojich penazi, ale do spolocneho nam uz nelez.