Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Dr. Hermanová začala Jojke úspešne liečiť problematickú sobotu po 18:00 (video)

16.02.2009, 10:55 | Lukáš Kočišek | © 2009 News and Media Holding

Televízia už skúšala na tento slot niekoľko liekov. Doposiaľ vždy neúspešne. Nefungovali v ňom filmy, česká relácia Ako sa stavia sen ani Panelák - Magazín.

  • Tlačiť
  • 4

tv_joj_logo_nove.gif.gif

Dr. Hermanová priniesla Jojke zatiaľ najlepší výsledok v sobotu po 18:00. Podľa informácií Mediálne.sk skončilo prvé vydanie nového formátu niekoľko desatín percentného bodu pod hranicou 18 %.

Televízia už skúšala na tento slot niekoľko liekov. Doposiaľ vždy neúspešne. Nefungovali v ňom filmy, česká relácia Ako sa stavia sen ani Panelák - Magazín.

dr_hermanova_prva_joj.jpg


Jojka v sobotu prvýkrát otvorila ordináciu Dr. Hermanovej.

Dr. Hermanovej konkurovala Markíza s premiérovým vydaním relácie Na streche. Doposiaľ v tomto slote vysielala reprízy z utorka, z dôvodu neuspokojivej sledovanosti sa však premiéry presunuli späť na sobotu. S číslami to zatiaľ nezamávalo, Na streche skončilo opäť v miernom podpriemere. Jednotka v rovnakom čase vysielala magazín Postav dom, zasaď strom, Večerníček a šou 5 proti 5 - Hviezdny špeciál, vo všetkých troch prípadoch s podielmi pod pätnástkou.

Joj s Dr. Hermanovou nadviazala na dennú reláciu Súdna sieň, ktorá jej v access-prime pracovných dní prináša nadpriemerné trhové podiely. Ide o podobný formát, namiesto sudcu je však hlavnou postavou psychologička, rozoberajúca s pacientmi ich problémy. Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 4

Tagy sledovanosť