Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Dobre sa pozerajte, ako Rezník vyzlieka koalíciu donaha

16.06.2017 | Filip Obradovič

Diskusia (28 reakcií) Pravidlá diskusie

16.06.2017 | Bellarmino

Nech začne najlepší kandidát najlepšie projektovať za vlastné. Zabaľ si aj Fica a tých najdôveryhodnejších divákov. Stalinistické monštrum treba obsypať dynamitom, alebo sprivatizovať. Žiaden verejnoprávny socializmus s povinnými platbami nie je potrebný, ani vymývanie mozgov marxistickými sociálnymi inžiniermi.
V článku sa píše, že by bol opäť šéfom, takže už ním bol, aj Fico už bol, ale nenásytnosť a túžba po moci mnohým zachutila a oslepila. Dokedy by trvalo to obdobie opäť? Zlyhali, ale opäť sa držia, klesajú, ale opäť sa uchádzajú, spokojnosť žiadna, ale opäť došli. Nie sú pozitívne výsledky, treba zaliezť do kúta a hanbiť sa a televíziu a vládu rozpustiť a zabudnúť. Nie reformovať, nie nahrádzať, ale zlikvidovať navždy.

16.06.2017 | @time

Vsak ak chcu verejnosti predostierat svoje bludy a ideologiu, nech si pokojne spravia ministerstvo propagandy na sposob ala Goebbels. Potom nemusia tlachat nezmysli obcanom cez kazde ministerstvo. No a adeptov maju neurekom, tak ako aj udavacov, " jakbysmet". A moze pokojne pokracovat vymyvanie mozgov tych menej chapavych. Clovek ked sa pozrie na tych troch, nemoze sa ubranit pocitu, ze tam sa priroda poriadne vysantila.

16.06.2017 | BrunoBruno

Dobrý článok. Veta vhodná na vytesanie do pamätníka: "Miera Smeru a jeho hra na demokratov sa končí tam, kde sa začínajú jeho vlastné záujmy."

20.06.2017 | salamoon

si az tak neobjavil teplu vodu, kedze to plati pre vladnuci velkokapital vo vseobecnosti a vsade na svete

16.06.2017 | lepardu

A hra Bugára na žoviálneho a milého politika končí tam, kde začínajú vlastné záujmy jeho chlebodarcov - Oskara V., Štefana Cz. či jemu podobní. Fico s Dankom sa aspoň na nič nehrajú, ale náš milý Béla so zaspatou Žitňanskou, či akože odbojným Šebejom chceli navodiť dojem, že majú s Rezníkom či kotlebovcami zásadný problém. No a vidíte, teraz im nevadí, že súdruh Rezník bude zvolený aj hlasmi fašistov. A samozrejme, že to nebude porušenie koaličnej zmluvy. Na oplátku nebude musieť Žitňanská "odstúpiť" z vlády, lebo Smer prirodzene ústretovo stiahne manekýnku zo Súdnej rady. Aká obeta zo všetkých strán... Dúfajme len, že rating a sledovanosť STV sa po zvolení obdivovateľa Putina prepadne na úroveň, ako za čias Kubiša, Darma, či Kapustu.

16.06.2017 | Roman Kanala

Â, pamätník čias Kubiša, Darma, či Kapustu. Ja si spomínam, ako som raz pozeral STV v tej dobe a neveril očiam ušiam. To nebola už ani propaganda, to bolo vymývanie mozgov. Na Slovač to fungovalo. Intelekt nula, len pudy a pocity. Prekvapivým spôsobom aj inak inteligentní ľudia preberali nacionalistické a fašistické tézy a držali palce Vodcovi, ktorý tak dobre ochraňuje krajinu. Že sa mení na Zlodejsko a veľký koncentrák, to nevideli. Najhoršie je, že niečo také sa im ani nedá vysvetliť. To nie sú explicitné vedomosti, ako rovnica, pravopis alebo správa o počasí na dnešok. To sú tacitné znalosti a zručnosti, ako jazda na bicykli.

Dnes je už situácia iná. Vďaka odpadkovému školstvu študuje veľká časť budúcej elity za hranicami džamahírie a veľký počet mladých ľudí prichádza naspäť z normálnych pomerov na rodnú hrudu a neveriaco čumia ako puk: kalibašter Fico, Harabín, Bonanno, súdna rada, exekútori, kalícia, spolužiakúra, rozkradnuté eurofondy a informatizácia nikde, diaľnica nikde, železnica nikde. Len propaganda. Keď niečo také vidí človek zvonku, ani nechce uveriť, že v takom hnoji sa dá žiť.

O koncesiách na Švajčiarsku po švajčiarsky a na Zlodejsku po zlodejsky som 1.2.2017 napísal blog.
https://blog.etrend...

17.06.2017 | @time

Neustale podsuvanie stupidnych a stupidnejsich tem , je na Slovensku oblubenou zabavou. Mika sa nestane uz riaditelom, lebo je na to vela dovodov a nakoniec, ti co vladnu, rozhoduju aka bude propaganda. Ale klasik by povedal, "prast ako uhod". Ten zoznam adeptov je aj tak len ukazkou, kto kazdy sa moze stat riaditelom po vsetkom , co uz napachal. Ale plati to stare, " ci chlieb jes, toho piesen spievaj",
Tak ze nic sa nezmeni a na Slovensku nebude nikdy moznost zit dostojne. Tema utecenci sadla politikom do klina zadara, vsetka pozornbost sa denne vcenuje uz len tejto teme a mozu veselo kradnut beztrestne. Aky narod, taka vlada. Tak ze.......

16.06.2017 | LPB

Najdôveryhodnejšia? Jednookému ľahko kráľom medzi slepými. Aj so všetkými očnými vadami. Niet nad možnosť spojiť kšefty s propagandou. Za naše.

16.06.2017 | Nemo21

+

16.06.2017 | olivertwist

FICO si vytrel s BÉLOM zadnicu a zrodilo sa nové bratstvo - fašistov, komunistov a nacionalistov - láska na prvý pohľad :)

16.06.2017 | Roman Kanala

Horogter Béla nie je nacionalista, on je podnikateľ a Most Hyd je podnikateľská strana. Zobchodujú všetko. Preto tak dobre zapadnú do kolektívu.

Že sa boľševici s fašistami nemusia? To je mýtus, lebo Hitler napadol Stalina. Predtým boli najlepší kámoši a podelili si Poľsko a baltské republiky. Predtým životné prostredie a pôdohospodárstvo tradične mali buď fašisti, alebo Maďari, lebo tam tečie najviac peňazí. Že sa nemusia fašisti a Maďari? Aj to je len mýtus. Pozrite, ako si rozumejú kapitán Danko a Horogter Béla. Peniaze sú silné pojivo.

20.06.2017 | salamoon

zase taras, kedze fasisti (plateny velkokapitalom) strielali a zatvarali komunistov/socialistov medzi prvymi...Stalin sa "kamaratil" s Hitlerom az potom, co sa s nim nechceli "kamaratit" zapadne velmoci a ist spolocne proti Hitlerovi...kazdy normalny clovek vie, ze Pakt o neutoceni ziadnym "kamaratstvom" nebol, a nic ine Stalinovi v danej situacii neostavalo

16.06.2017 | sano b

nuz, ja rozumiem, ze ste "smutny a nevesely" , ako vravieval blahej pamati mjr.martos na vojencine v nitre, ale parlamentna matematika nepusti, a vas idol p.mika direktorom nebude... a to je vsetko, zvysok je len vata z velkych slov a malych fraz...

16.06.2017 | BrunoBruno

To mame brat ako odkaz z centrály SNS?

16.06.2017 | Andrej_sk

Asi ano, a priamo od kapitana. Ved spomina dalsieho s frckami :)

16.06.2017 | Roman Kanala

Ja sa pamätám na starého uja v televízii. To ešte nebol starý uj, predtým, ako sa ním stal, bol poslancom HZDS a docentom práva, kšeftoval s televízormi a s autami a tiež federálny generálny prokurátor, ktorého Havel vykopol za nečinnosť.

Nuž a milý gašparko začal takto: viete, ja som bol na vojne dôstojník delostrelec. Delostrelecká príprava je dôležitá, rozmetá protivníka ešte pred samotným bojom. Keď chceme niečo urobiť silno a rýchlo, delostrelecká príprava. On tým myslel propagandistické údery na protivníka, aby sa bál a neodporoval.

17.06.2017 | @time

Ak sa dobre pamatam, jeho zena bola spravca konkurznej podstaty a myslim ze si kupil od nej zanovny ford escort za par supiek . Jedno meno by som chcel citat, ktory ma co i len stipku charakteru v parlamente od roku 1989. 99% byvalych sudruhov.

16.06.2017 | Trnava

Čo keby ste, milí diskutujúci, diskutovali k veci?
Mika je jednoznačne vhodnejší kandidát ako Rezník. Neviem, čo by sa muselo stať, aby získal v 2. kole väčšinu.
Ak však dokáže Rezník aspoň čiastočne nadviazať na poctivý kus roboty V. Miku, možno bude dôstojným nástupcom. Zaujímavé budú personálne zmeny po jeho nástupe. Post programového riaditeľa, riaditeľa spravodajstva a finančného riaditeľa veľa napovedia, aký je Rezník poslušný.
Fandím Mikovi, ako veľa ďalších. To však nestačí. Najsilnejšia strana má odbornú a ešte viac aj verejnú mienku v"paži".

16.06.2017 | antonmichalka

Všetci vieme čo je Rezník zač. Predviedol sa neraz. Akože, načo si robiť ilúzie??
Rezník pôjde Smeru a SNS na ruku. Preto ho tam dosadia.

21.06.2017 | chr

...Ak však dokáže Rezník aspoň čiastočne nadviazať na poctivý kus roboty V. Miku, možno bude dôstojným nástupcom. Zaujímavé budú personálne zmeny po jeho nástupe......

Toto Reznik nedokáže ani keby chcel. Jeho partajpoddanosť nakoniec vždy preváži. Už to dokázal viakrat . Našťastie su ľudia , ktorý si to pamätajú a nezabúdajú...... Ľudia sa nemenia , len sú schopný sa viac či menj pretvarovať a klamať.

... ako som už viackrát napisal: " deväť z desiatich reklám vyslovene cieľavedome klamú , tá desiata len zavádza....

16.06.2017 | mba

Ficov koniec sa nezadrzatelne blizi a nepomoze tomu ani lokajny GR STV Reznik. Kapusta bol tiez predzvestou Meciarovho konca...

16.06.2017 | Monec

Ficov koniec sa určite aj keď veľmi pomaly končí. Žiaľ už si táto mafia zabezpečila ovládanie tohto štátu podľa svojich predstáv všetkými rozhodujúcimi inštitúciami na 4 až 7 rokov, čo je veľmi, veľmi zlé. Vyriešiť to môže iba ústavná väčšina po parlamentných voľbách . Dúfam, že sa toho ešte dožijem !

16.06.2017 | Niless

Ze nikoho neserje ako politici nam buchaju po stole ze koncesie su aby rtvs bola nezavisla od moci ale direktora volia v parlamente crz nadpolovicnu vacsinu ktoru ma ako byva zvykom vlada. Ja prajem oanovi Dobsinskemu vela sily a keby jesitny boslevik nahodou.ozaj ho dostal z rozhlasu takposledne sobotne dialogy by mal byt minimalne aj redaktor poriadne nezavisly.

16.06.2017 | antonmichalka

Dobšinský v RTVS skončil.

16.06.2017 | handlovčan

Pod vedením súdruha Rezníka,budeme môcť sledovať priebeh žatvy za odbornej účasti doc.práva Fica, oslavovať Deň armády za účasti kpt. Danka .Redaktori televízie a rozhlasu nám sprostredkujú spontánnu radosť nad úspechmi našich hrdinských baníkov , montážnikov automobilov , výrobcov alobalu a toaletného papiera. Odovzdávanie prvých medailí zaslužilim poslancom Čížovi, Jariabkovi, Podmanickému a daľším bezmenným poslancom , ktorí hlasujú ani nevediac o čom, pri príležitosti osláv 1.mája. Čakajú nás skvelé chvíle pred telkou a rozhlasom-súkmenovci vpred.

17.06.2017 | EuroSMS

Zacinam mat pocit, ze nie len za zasluhy sa bude volit.
Neobjdenavaju si nahodiu aj komercne tv/radia cloviecika, aby RTVS neodoberala sledovanostou ludi od reklamy?

18.06.2017 | lepardu

Neobjednávajú, takéto konšpiračné videnie vôbec nemá svoje opodstatnenie. Fico s Dankom vedia, že okrem TA3 potrebujú oveľa dôveryhodnejšie elektronické médium, ktoré by im išlo oveľa viac po ruke ako Mikova televízia, ktorá mimochodom bola oveľa prokoaličnejšia ako rozhlas. Súdruh Rezník začne preto upratovanie tam a dni Dobšinského, ktorý si dovolil grilovať topoľčianskeho birmovanaca, sú týmto už zrátané... A potom príde na rad aj telka, učitelia zo Sputniku určite Jaroslavovi R. poradia, ako sa velebí vládna moc a ospevujú úspechy " pronárodných" síl.

21.06.2017 | muchomuurka

Nebolo by načase vytvoriť iniciatívu, aby bola voľba šéfa nezávislá a nie len ďalší kus sústa na zobchodovanie pre týchto ochrancov demokracie kosákom a kladivom?