Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Do Ta3 sa vracajú bývalé novinárky televízie

18.10.2011, 16:00 | Mirka Kernová

Do spravodajskej televízie Ta3 nastúpila napríklad Katarína Lengyelová či Petra Ázacis.

  • Tlačiť
  • 0

ta3_logo.gif

V tíme spravodajcov televízie Ta3 v poslednom období pribudlo viacero staro-nových novinárskych tvárí. Do stanice v týchto dňoch nastúpila napríklad Katarína Lengyelová, známa z minulosti ako redaktorka STV, ktorá pracovala aj v Ta3. V jej začiatkoch bola moderátorka relácie o financiách a ekonomike. Neskôr pracovala napríklad aj v rádiu Jemné melódie.

Lengyelová, ktorá je manželkou zakladateľa a prvého generálneho riaditeľa Ta3 Martina Lengyela, je v súčasnosti novou redaktorkou zahraničnej redakcie. „Je skúsená reportérka a moderátorka, ktorá robila aj ekonomické spravodajstvo a veríme, že jej potenciál a skúsenosti dokážeme naplno využiť nielen v zahraničnej redakcii,“ povedal pre Mediálne.sk výkonný riaditeľ Ta3 Ivan Čekirda.

Okrem Lengyelovej sa do Ta3 vrátili aj ďalšie dve redaktorky, ktoré pre televíziu pracovali v jej začiatkoch – niekdajšia moderátorka a dnes redaktorka domácej redakcie Mária Knapiková a športová moderátorka Petra Ázacis. Okrem nich sa po troch rokoch vrátila na obrazovku aj moderátorka Gabriela Marchevská.

Príchod známych novinárok dopĺňa od začiatku októbra aj bývalá politička a šéfka spravodajstva v Markíze Viera Rusková, ktorá je v Ta3 vedúcou vydania. 

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)