Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

D.N.A. by privítala aj lepší úvod Mesta tieňov

17.04.2008, 15:17 | Radoslav Augustín | © 2008 News and Media Holding

D.N.A. dodáva, že produkčná spoločnosť by si vedela predstaviť aj lepší čas, než je piatok.

  • Tlačiť
  • 8

Producent D.N.A. Rasťo Šesták by privítal aj lepší výsledok premiéry prvej slovenskej kriminálky Mesto tieňov. "Sledovanosť nás nesklamala aj keď priznávame, že sme očakávali trochu viac." Šesták však dodáva, že produkčná spoločnosť by si vedela predstaviť aj lepší čas, než je piatok.

mesto_tienov_vysetrovanie.jpg

Prvá epizóda (priemerný poet divákov 576 tis., rating: 12,6 % / share: 37,2 %) vysielaná uplynulý piatok sa na Markíze uviedla mdlo, ale nadpriemerne. Dobrú východiskovú pozícia seriálu nezabezpečili ani reprízoví Susedia (542 / 11,9 / 34,7), veľká časť divákov si totiž zvolila Takí sme boli (417 / 9,1 / 25,9) na Jednotke.

Problémom Mesta tieňov bol Panelák (392 / 8,6 / 26,3), po jeho štarte začala krivka debutujúceho krimisériálu klesať a denného seriálu stúpať. Vyvrcholenie Mesta tieňov po reklamnej pauze bolo najmenej sledovanou pasážou prvej epizódy. Viac informácií.

D.N.A. nakrúca aj Kriminálku Anděl, českú verziu Mesta tieňov. Českej sestre Markízy Nove sa páčili ukážky z Mesta tieňov, upravila si tak reálie a postavy a príbeh zasadila do prostredia Prahy. Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 8