Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Dajto začína ožívať už aj na internete

30.07.2012, 09:00 | Lukáš Kočišek | © 2012 News and Media Holding

Markíza začala k svojej chystanej mužskej stanici avizovať web a spustila jej oficiálnu stránku na Facebooku

  • Tlačiť
  • 0

dajto logo 150

Nová slovenská televízia Dajto začína ožívať aj na internete. Televízia Markíza od konca uplynulého týždňa avizuje jej webovú prezentáciu a sprevádzkovala oficiálnu fanúšikovskú stránku na sociálnej sieti Facebook.

Internetová doména www.dajto.sk zobrazuje veľké logo stanice s dodatkom "už čoskoro!". Pozadie tvorí rozmazaná budúca podoba stránky, ktorá sa zhoduje s konceptom webov terajších staníc Markíza a Doma.

Markíza sprevádzkovala tiež oficiálnu fanúšikovskú stránku Dajto na Facebooku, v pondelok ráno mala necelých 200 priaznivcov.

Reklamnú kampaň pred spustením Dajto začala Markíza v piatok, vo vysielaní oboch jej staníc sa objavuje prvé promo so sloganom "Normálne, že telka pre chlapa!". Minulý týždeň tiež predstavila logo a programovú štruktúru stanice.

Markíza naďalej nekomunikuje termín štartu stanice Dajto. Podľa nepotvrdených informácií ju plánuje spustiť v priebehu augusta, zrejme po skončení letnej olympiády v Londýne. Oba doposiaľ existujúce kanály mediálnej skupiny CME na Slovensku boli uvedené na trh v rovnaký deň 31. augusta - TV Markíza v roku 1996 a Doma v roku 2009. 

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Štart televízie Dajto

Diskusia (0 reakcií)