Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čiara je nečakane napínavý triler, ktorému sedí Maštalír i ukrajinské obsadenie (recenzia)

02.08.2017 | Michal Korec

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

10.08.2017 | romancek

Videli sme rovnaký film? Lebo Čiara, ktorú som videl ja, bol síce remeselne dobre natočený, ale totálne nuda, kde divák čaká hodinu na zápletku, herectvo nezaujímavé, kamera a strih mimo žánru... Pre mňa osobne pokračovanie línie Rivers of Babylon, Pokoj v duši, teda filmov, ktoré by som radšej nevidel. Verím však, že na Slovensku, kde časť spoločnosti otvorene obdivuje všelijakých mafiánov, ich štetky, Borisa Kollára a pod. si film nájde svojho diváka.

10.08.2017 | HromBlesk

Pre mna taký lahký film, ktorý má aj bohužiaľ momenty že som sa pozrel aj na hodinky, že ešte ako dlho. Pekné dobre vybraté scény, dobrá kamera. Niekedy dobrá muzika, cimbálik.
1. ak sa robí film z východu podľa mňa by sa malo hovoriť miestnym dialektom, aj keď by to malo mať za následky titulky, ale dalo by filmu pocit pravosti
2. čo ma šoklo boli scény z lesa ked prevádzali. Nie som detailista, ale bol som Poloniny, a tento obraz lesa a terénu nezodpovedal danému terénu kde a to malo udiať. Mne to napr vadilo.
3 story o matke rodu, ktorá založila pašerácku tradíciu mi príde lacná naivná