Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Česko-slovenský Wipeout pôjde do televízie na jar

10.09.2010, 16:15 | Mirka Kernová

Medzi českými súťažiacimi bude David Kraus aj niekdajší futbalista Tomáš Skuhravý. Wipeout prinesú Markíza a Nova v prvom polroku 2011.

  • Tlačiť
  • 2

cme_markiza_nova_mini.gif

Mediálne.sk pozná ďalšie podrobnosti ohľadom Wipeout, v ktorej si zmerá sily spoločný československý tím Markízy a Novy s tímom Bieloruska, Poľska a Ukrajiny. Markíza vysiela do spoločného tímu deviatich súťažiacich, rovnako aj televízia Nova, plus z každej televízie pôjde aj jeden náhradník.

V českom tíme budú herci Bára Munzarová, Martin Trnavský, mladý hudobník a herec Ondřej Brzobohatý (syn známej hereckej dvojice Radoslava Brzobohatého a Hany Gregorovej), modelka a moderátorka Nikol Moravcová, herečka Jana Sováková, bývalý český futbalista Tomáš Skuhravý, ďalší športovec český akrobatický a zjazdový lyžiar Tomáš Kraus, modelka Bára Kolářová a spevák a herec David Kraus, syn známeho moderátora Jana Krausa.

wipeout_prosieben.jpg

Moderátorom bude za televíziu Nova Libor Bouček a Jana Hospodárová z Markízy. „Náš tým odlieta do Argentíny zajtra večer, strávi tam okolo 25 dní,“ povedala pre Mediálne.sk vo štvrtok hovorkyňa Michaela Fričová.

Súťažnú šou chce televízia Nova odvysielať podľa slov hovorkyne v prvej polovici budúceho roka. Aj keď Markíza termín nekonkretizovala, je pravdepodobné, že sa súťaž bude vysielať v sesterských staniciach v rovnakom čase.

Aj televízia Markíza už potvrdila informácie Mediálne.sk o svojej účasti v ťažiskovom projekte, podrobnosti priniesla v Teleráne. Slovenskú deväťčlennú zostavu tvoria moderátori Markízy Patrik Švajda, Lenka Šóošová a Peter Varinský a ďalšie známe tváre: Maroš Kramár, Filip Tůma, Fero Mikloško, Romana Škamlová, Tomáš Bezdeda a Jana Mináriková.

Wipeout je zábavná licencovaná šou spoločnosti Endemol, ktorá sa v súčasnosti vysiela v 23 štátoch sveta.

  • Tlačiť
  • 2