Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Andy Kraus píše ďalší seriál pre Jojku

16.02.2009, 14:00 | Ivan Krasko | © 2009 News and Media Holding

Otázka, aké dva seriály chystá trhová dvojka na tento rok, je vyriešená. Po Ako som prežil prichádza výpravná novinka Krausa.

  • Tlačiť
  • 11

tv_joj_logo_nove.gif.gif

Autor najúspešnejšieho slovenského seriálu Susedia, úspešného denného Paneláka a sitcomu Kutyil s.r.o. Andy Kraus píše nový seriál. Opäť pre Joj. Potvrdil to manažment stanice na pracovnom stretnutí s novinármi.

andykraus_joj.jpg

Zdroj: TV Joj


Po Paneláku a Kutyilovi s.r.o. sa Andy Kraus autorsky podpíše pod ďalší seriál Jojky.

Novinka odštartuje na jeseň. Predpokladá sa týždenná periodicita a počet epizód bude závisieť od diváckej odozvy. Seriál nebude žánrovo spadať pod sitkom ani komédiu. Ďalšie žánrové detaily, ako aj námet, v televízii momentálne doťahujú.

Isté je, že stanica chce Krausov jesenný seriál poňať "veľkolepo". Bude výpravnejší a v prepočte na jednu epizódu drahší ako napríklad Panelák. Rovnako ako seriál Ako som prežil ho vyrobia takzvanou záberovou technológiou. Jedna scéna bude snímaná z viacerých uhlov.

Ohlásením výroby Krausovho projektu sa vyriešil rébus, ktoré z ohlásených dvoch seriálových noviniek tento rok Jojka vyrobí. Rozpracovaných mala šesť námetov. Prvou tohtoročnou novinkou, ktorá sa začne vysielať už na jar, je séria ucelených dramatických príbehov Ako som prežil. Viac informácií.

Joj má v súčasnosti najviac vlastných seriálov. Začala Mafstory, potom pridala Panelák, Kutyila s.r.o. a Profesionálov. Markíza má najsledovanejší seriál Ordinácia v ružovej záhrade a chystá Rádio. STV ako jediná nebude na jar vysielať pôvodný seriál. Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 11