Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Jojkine Súkromné pasce sa budú volať Ako som prežil

15.01.2009, 14:50 | Ivan Krasko | Radoslav Augustín | © 2009 News and Media Holding

Zatiaľ čo seriál Novy rozprával príbehy z aktuálneho života žien, názov, ktorý plánuje použiť Joj, odkazuje skôr na mužov.

  • Tlačiť
  • 7

Aktualizácia: O piatom seriáli Jojky v štruktúre v druhej polovici tejto sezóny je známa ďalšia informácia. Séria dramatických príbehov sa bude volať Ako som prežil. Píšu o tom dnes Hospodárske noviny.

Tiež pripomínajú, že námet sa ponáša na Súkromné pasce. Zatiaľ čo seriál Novy rozprával príbehy z aktuálneho života žien, názov, ktorý plánuje použiť Joj, odkazuje skôr na mužov.


Aktualizácia 13:30: O chystanej sérii ucelených dramatických príbehov sa objavila ďalšia indícia. Podľa neoficiálnych informácií, ktoré získalo Mediálne.sk, sú projekt Orea a novinka Joj dve odlišné veci. Joj s Oreom spolupracovať nebude. Televízia nechce túto informáciu zatiaľ komentovať.


Zverejnené 8. januára 2009:

Aj Joj chce svoje Súkromné pasce

tv_joj_logo_nove.gif.gif

Prvá z dvoch tohtoročných seriálových noviniek televízie Joj je už známa. Na Kolibe sa pracuje na sérii ucelených dramatických príbehov. Novinku začne vysielať už na jar tohto roka. Informácie priniesol časopis Eurotelevízia.

Práve výrobu série dvanástich hodinových televíznych minifilmov pre slovenský trh ohlásil producent šouprogramov spoločnosť Oreo. Na výrobu pilotnej časti, ktorou chcela zaujať televízie, oslovila známe režisérske a herecké mená. Novú sériu dejovo uzavretých príbehov malo Oreo podľa Eurotelevízie ponúknuť Markíze, s ktorou dlhodobo spolupracuje.

Na rozdiel od Súkromných pascí televízie Nova bude seriál Orea vychádzať z klasických literárnych diel, pretransformovaných do súčasnosti. Za projektom stojí Peter Núñez a Martin Hudák, ktorí v čase nového začiatku STV vyrobili seriál Rodinné tajomstvá. Viac informácií.

Pôvodné české Súkromné pasce sa vysielali aj na Slovensku. Za výhodných podmienok ich od Novy kúpila Markíza. Celková bilancia výkonnosti nebola pozitívna. Nad úroveň priemeru Markízy sa dostali iba dve časti z dvanástich. Úplne posledná epizóda podľa informácií Mediálne.sk prepadla pri podiele pod 20 %.

Pôvodný projekt série minifilmov doplní na Joj neskôr v roku 2009 ešte ďalší seriál; televízia si vyberá zo šiestich rozpracovaných námetov. Ostane tak stanicou s najväčším počtom pôvodných dramatických titulov. Spolu s Panelákom, Mafstory, Kutyilom s r. o. a Profesionálmi bude mať viac seriálov ako Markíza a Jednotka dohromady. Viac informácií.

Sezóna 2008 / 2009

Markíza


Off-time novinky:
1. Skvelý deň

Prime-time novinky & vrátené tituly:
2. Modré z neba
3. Heslo za milión
4. Mesto tieňov 2
5. Slovensko má talent
6. Aha! - Dvaja v tom
7. Rádio (ohlásené)

Zrušené z minulých sezón:
1. Priateľky
2. Srdcové záležitosti
3. Sedem s r. o.

 

Joj


Off-time novinky:
1. Súdna sieň
2. Webmaster
3. Panelák - Magazín
4. Zveracia klinika
5. Prvé Noviny
6. Promi Noviny
7. Najlepšie počasie

Prime-time novinky & vrátené tituly:
8. Kutyil s r. o.
9. Profesionáli
10. Séria dramatických príbehov

Zrušené z minulých sezón:
1. Páli vám to?
2. Vojna slov
3. Noviny Plus

 

Jednotka


Off-time novinky:
1. Obchod so šťastím
3. Hitmánia
4. Zlaté hity
5. Kinohit
6. Chart One
7. Fokus
8. Prípady detektíva Kulmena
9. Klik
10. Cooking show (ohlásené)

Prime-time novinky & vrátené tituly:
11. 5 proti 5 Špeciál
12. Lekárske omyly a víťazstvá
13. Chodili sme spolu (ohlásené)
14. Veľké návraty (ohlásené)
15. Adela (ohlásené)
16. Najväčší Slovák (ohlásené)

Zrušené z minulých sezón:
1. Deti to vedia najlepšie
2. Radosť zo života


  • Tlačiť
  • 7