Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čobejovej seriál je zatiaľ len vo vývoji, Priateľky nenahradí

16.01.2009, 14:00 | Radoslav Augustín | © 2009 News and Media Holding

Markíza bude mať v jarnej časti sezóny len dva seriály - Ordináciu v ružovej záhrade a nové Rádio. Sitcomový slot po troch sezónach zrejme zanikne.

  • Tlačiť
  • 12

Aktualizácia: Druhý ženský komediálny seriál sa pár mesiacov po skončení Priateliek zrejme na Markíze neobjaví.

Titul, ktorý načrtla ako spolautorka - herečka Michaela Čobejová, je len námetom, na ktorom autori pracujú. Hovorkyňa Markízy Oľga Dúbravská hovorí, že Markíza má zatiaľ na stole len ten. "Zaujal nás a pracujeme na jeho vývoji."

Markíza bude mať v jarnej časti sezóny len dva seriály - Ordináciu v ružovej záhrade a nové Rádio. Sitcomový slot po troch sezónach zrejme zanikne.

Druhá séria Mesta tieňov je rozpracovaná. Markíza ešte nekomunikovala, na kedy s ním ráta. Zrejme však až na jeseň. Výhodou lídra, že k dispozícii má aj knižnicu televízie Nova.

Televíziu s najviac titulmi pôvodnej tvorby zostáva Joj. Vysiela denný Panelák a komediálne týždenníky Kutyil s r. o., Mafstory a Profesionálov, ku ktorým sa pridá titul Ako som prežil.


Zverejnené 8. januára 2009:

Na webe Markízy sa hovorí o ďalšom novom seriáli


markiza_logo_3d-1.gif

Tretia seriálová novinka jarnej časti sezóny 2008 / 2009. Na webe Markízy hovorí herečka Michaela Čobejová o "ženskom komediálnom seriáli", na ktorom pracuje spolu s Evou Urbaníkovou.

Obe majú pracovať na novom seriáli už niekoľko mesiacov. Dej sa má točiť okolo troch postáv - bezohľadnej podnikateľky, neúspešnej herečky a ženy v domácnosti. "To sú východiská, s ktorými sa pomaly pracuje. Postavy sa postupne vyvíjajú," vysvetľuje Čobejová.

Tváre Čobejovej a Urbaníkovej sú spojené s Markízou - prvá hrá v Ordinácii v ružovej záhrade, druhá naposledy sedela ako hosť v Sedem s r. o.

V celom videu sa nehovorí o tom, či seriál vzniká pod krídlami Markízy, alebo ho ešte len Markíze ponúknu.

"Ženský komediálny seriál" má na Slovensku zlé meno. Jeho hlavným a jediným predstaviteľom sú Priateľky, ktoré Markíza za permanentného neúspechu vysielala od jari minulého roka až do ostatného mesiaca.

Na jar sú už dve seriálové novinky isté - Rádio na Markíze a zatiaľ jeden z tohtoročných dvoch plánovaných seriálových prírastkov Jojky. Markíza ešte nepotvrdila, kedy nasadí aktuálne nakrúcané Mesto tieňov.

Mediálne.sk zisťuje ďalšie informácie.

  • Tlačiť
  • 12