Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zmena kanálových pozícií TV Lux v programovej ponuke UPC

06.02.2012, 11:33 | TV Lux

  • Tlačiť
  • 0

Od stredy 8. februára nájdu televízni diváci televíziu TV Lux v programovej ponuke analógovej káblovej televízie na nových kanálových pozíciách. Rozhodla o tom spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, ktorá k tomuto kroku pristúpila z technických dôvodov s cieľom neustále skvalitňovať poskytované služby.

K zmene pozície TV Lux došlo v týchto štyroch mestách - v Bratislave – na novej pozícii K69 (stará pozícia - 24), v Banskej Bystrici – na novej pozícii K65 (stará pozícia – 26), v Hlohovci - na novej pozícii K64 (stará pozícia - 24), v Bardejove – na novej pozícii K32 (stará pozícia - 21).

Táto zmena sa okrem TV Lux dotkne ďalších piatich televíznych staníc a má umožniť následné rozširovanie programovej ponuky digitálnej káblovej televízie.

Televízia TV Lux je slovenská katolícka televízia, ktorá spustila samostatné vysielanie 4. mája 2008 prostredníctvom satelitu a káblovej televízie. Jej ambíciou je budovať na Slovensku televíznu alternatívu, prostriedok šírenia pokoja, povzbudenia a hodnôt.

Eva Hrešková
Oddelenie marketingu TV Lux

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)