Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

TV Joj nakrúca nový seriál Dr. Ludsky

29.06.2010, 13:48 | TV Joj

  • Tlačiť
  • 0

Tento mesiac začala TV JOJ nakrúcať ďalší nový seriálový projekt o svojráznom súdnom lekárovi s názvom Dr. Ludsky. V úlohe súdneho znalca, lekára–patológa diváci uvidia populárneho Tomáša Maštalíra, v ďalších úlohách sa predstavia Vladimír Kobielsky, Martin Mňahončák, Jana Kolesárová, Vanessa Biermannová a ďalší. Prípady, na ktorých sa bude hlavný hrdina podieľať, budú zväčšia fikciou, miestami inšpirovanou skutočnými udalosťami.

drludsky_Joj

Zdroj: Joj

Seriál vyrába spoločnosť DNA production, ktorá už pre TV JOJ produkovala napríklad seriály Ako som prežil a Odsúdené. Réžie sa ujali Peter Bebjak a Robo Šveda, scenáre píšu Stano Dančiak ml. a Roman Olekšák. Prvá klapka nakrúcania seriálu padla v sobotu 12. júna, nakrúcanie sa skončí v novembri.

Partnerom seriálu sa so svojimi vozidlami stala prémiová značka BMW. Nový seriál sa na televízne obrazovky dostane v budúcom roku.

Jozef Gogola
Vedúci PR TV JOJ

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)