Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Televízia Prima rozbieha nový seriál Slunečná

30.09.2019, 10:20 | TV Prima

Dve sestry, jeden záujemca o rozľahlé pozemky, zámena „princa“ a „chudáka“ a rodinné dedičstvo. Nielen to je témou nového seriálu Slunečná, ktorý nás zavedie medzi sestry Týnu (Eva Burešová) a Sylvu (Bára Jánovo), ktoré sa po smrti svojho otca Martina Popolušku (Ota Jirák) musia rozhodnúť, čo s rodinnou farmou.

  • Tlačiť
  • 0

Kým Týna chce statok zachrániť, a to nielen kvôli sebe, ale aj kvôli odkazu svojho otca, Sylva o ničom inom, ako o predaji nechce počuť. To nahráva do kariet mladému investorovi Jankovi Linhart (Marek Lambora), ktorý má pocit, že si môže všetko kúpiť, každého okúzliť, a hlavne zakaždým dosiahne svoj.

„Janek Linhart je tak trochu zlatá mládež a vo svojom veku už toho dosiahol celkom dosť. Navonok vyzerá, že je to len flákač, ale skutočnosť je predsa len zložitejšia. Jeho príbeh sa začína tým, že sa vďaka pretekom na bicykli, kde je cieľovou stanicou statok Slunečná, pripletie k stávke. Má totiž za úlohu zbaliť Týnu, ktorú hrá Eva Burešová, ale tentoraz bez pomoci svojej zlaté kreditnej karty a slávneho mena mladého milionára. Vymenia si preto role so svojím vodičom. Tým sa to začína,“ informuje Prima.

„Mladý podnikateľ ale Týnu Popelková rozhodne nezaujíma, tá má svojich starostí dosť. Týna je taká wonder woman všetkých seriálov. Je veľmi samostatná, rázna, dokáže všetkých prepiť, rúbe stromy, jazdí traktorom a na lieta tryskom,“ poodhaľuje svoju postavu Eva Burešová, ktorú obzvlášť tá posledná položka v zozname dosť znervózňuje.

„Učím sa jazdiť a musím povedať, že mám z koní veľký rešpekt, nie je to sranda,“ priznáva herečka. To jej seriálová sestra sa, naopak, na koňa teší. V seriáli sú totiž ako deň a noc.

„Sylva je iná ako všetci ostatní obyvatelia statku, má dcéru, ktorú tu odložila, takže sem musí jazdiť, ale je to pre ňu skôr taká povinnosť a príťaž. Vo chvíli, keď sa rozhoduje o dedičstve, rozhodne je za to, aby sa statok predal. Nič ju tu nedrží,“ popisuje svoju postavu Bára Janová, ktorá má za úlohu nedať svojej sestre nič zadarmo. „S Evičkou je to krásna práca, síce sú teraz naše scény predovšetkým len o hádkach, ale hrá sa to dobre,“ usmieva sa herečka.

Títo traja sa tak stanú ústredné trojicou nového seriálu, ktorú doplní ďalšia plejáda hercov. Do malého penziónu Slunečná, ktorý je súčasťou statku, totiž jazdia rôzni hostia. Rodiny, milenci, záletníci, teambuildingové skupiny...

Za novým seriálom Slunečná opäť stojí riaditeľka obsahu televízie Prima Lenka Hornová, ktorá sa obklopila osvedčeným tímom – šéfscénáristom Reném Decastelom, riaditeľkou výroby Luciou Kršákovou a producentmi Simonou Brdičkova a Ivanom Vodochodským.

„Snažíme sa pri dlhodobých seriáloch, ktoré televízia Prima vysiela, meniť žánre, aby to bavilo divákov i nás. So Slnečnou sme tak siahli po romantickej komédii. Sme radi za hlavných predstaviteľov Evu Burešovú a Marka Lambora, sú to dvaja mladí a krásni ľudia, v seriáli z úplne odlišných svetov, ktoré sa v deji pekne pretnú a od začiatku to medzi nimi pekne iskrí. Aj na ďalšie herecké obsadenie sme pyšní, všetky postavy hrajú skvelí herci. Navyše to vyzerá, že to všetky zatiaľ baví,“ hovorí L. Hornová.

Popri Eve Burešovej, Báry Jánovej, Otovi Jirákovi a Markovi Lamborym uvidia diváci aj Evu Holubovú, Maroša Kramára, Filipa Tomsu, Lukáša Langmajera, Danu Batulkovú, Pavlu Tomicovú, Filipa Blažka, Jana Šťastného, ​​Luciu Polišenskú, Ivu Hüttnerovú, Davida Prachařa, Ondreja Pavelku, Terezu Brodskú, Luciu Benešovou a ďalších.Štart seriálu Slunečná chystá televízia Prima na budúci rok.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)